خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی چطور تعداد غلط کمتری توی تست داشته باشیم؟

برچسب ها: 

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده

سلام رفقا

بیاین اینجا با هم بحث کنیم چطور می‌تونیم تعداد غلط‌های کمتری توی تست‌ها داشته باشیم؟ نظرت رو بنویس برام تا دربارش صحبت کنیم

محمد حسین فتحی
      مشارکت کننده

سلام ،من اگر بحث وقت نباشه از اپشن های ویژه وابسته به سوال استفاده میکنم یعنی برای مثال فصل دوم ریاضی نهم رو میشه با عدد گذاری جواب داد اکثرا .شاید هم بشه با حذف گزینه سوال و درست جواب بدم ولی این وابسته به نوع سوال هست که چقدر دست شما رو تو سوال باز میزاره

این هم راه خوبیه البته اگه روش مفهومی رو کامل یاد گرفته باشی

Armin V
      مشارکت کننده

سلام

به نظرم در کنار یادگیری خوب درک سوالات و علامت گذاری اون ها(ساده، وقت گیر، سخت) برای اعتماد به نفس و موفقیت مهمه

یک سوال هم داشتم! من بعضی وقتا حس می کنم خیلی ساده به جواب رسیدم و با توجه به حذف گزینه ها و… حدس می زنم که توی تله طراح افتادم و یک گزینه دیگه رو حتی شانسی انتخاب می کنم! این کار خوبیه یا نه روی گزینه خودم اصرار داشته باشم و شک نکنم؟

رضا محمدیاری
      مشارکت کننده

به نظر من اول باید درس رو خوب بخونیم و بعد تو تست هر گزینه ای رو که کاملا مطمئن هستیم بزنیم و به اونایی رو شک داریم ازشون رد شیم

مانی حیدر
      مشارکت کننده

با سلام

من میخواهم تو آزمون ورودی 1 مدرسه دور دوم شرکت کنم خودم دوست دارم تجربی بخونم ولی ظرفیت رشته تجربی کمتر از ریاضی هست حدود 1.5 برابر به نظرتان میتوانم ریاضی شرکت کنم بعد تو کنکور تجربی شرکت کنم. کار درستی هست؟

نه! به نظرم از اول رشته ای رو برو که می خوای کنکورش رو بدی

محمد حسین فتحی
      مشارکت کننده

سلام ،

استاد میشه یه توضیحی در مورد کاهش استرس در مورد قبول نشدن در ازمون بزارین ؟ من استرس اینو دارم اگه قبول نشم کنکور و دانسگاه در نتیجه اینده تحصیلی خوبی نخواهم داشت و بعضی وقت ها یاد اون تست هایی می افتم که نمیتونم حل کنم و بدتر نا امید میشم . میشه توضیح بدین چطوری این استرس و کم کنیم و کمتر استرس بکشیم؟

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.