خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی پکیج بگیریم یا نه

برچسب ها: 

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      امیرمهدی رضازاده
      مشارکت کننده

سلام دوستان عزیز

ببخشید من برای آزمون نمونه دولتی یک ماه فرصت دارم و ایشالا میتونم خودم رو برسونم

اما مهم تر اینه که از شما خریداران پکیج ها بپرسم که آیا این محصولات واقعا میتونن ما رو در هر سطحی که هستیم ، کمک کنن؟ یعنی نتیجه آزمون رو متحول میکنن؟؟؟؟

و اینکه میخوام دو تا پکیج مهم بگیرم شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

۱_ ریاضی ، فیزیک

۲_ ریاضی ، شیمی

سیدمحمد
      مشارکت کننده

سلام بستگی به خودتون داره اگر با دیدن فیلم و هزینش مشکلی ندارید چرا بد باشه
      این پکیج ها اینطور نیستند که شما بگید دیگه فقط همینو ببینم دست به هیچی هم نزنم دیگه تمومه نه کاری این پکیج ها می کنند اینه که زمان اموزش رو پایین میارن مفهومی مطلب رو به شما یاد میدن راه های سریعتر برای رسیدن به جواب ارائه میدن و یه سری تست ها که احتمال اومدنشون بیشتره یا نکته مهم و پرتکراری دارن رو جدا می کنند
      اینها همه با زیاد خوندن و وقت گذاشتن حل میشه ولی خوب تا بخواید به اون جا برسید ممکنه دیر باشه
      به نظر من اگر دیدتون اینه که اینو بگیرم فقط فیلم ها رو ببینم تمومه نه باید پشتش تا می تونید سوال و تست کار کنید
      اگر اینجوری هستید و از نظر هزینه برای تهیه کردنش مشکلی ندارید خیلی خوب و مفیده مخصوصا برای شما که وقتتون محدود تره
      والا ریاضی که قطعا از بهترین پکیج هاشون هست ولی از بین فیزیک و ریاضی اگر قصد خرید دارید اونی رو بگیرید که فکر میکنید براتون موثر تره و شما رو بیشتر به هدفتون نزدیکتر می کنه
      ان شا ا… که موفق باشید

امیرمهدی رضازاده
        مشارکت کننده

واقعا خیلی ممنون از شما??

پکیج رو سفارش دادم و همون طور که گفتید در کنارش هم کتاب ریاضی خیلی سبز رو هم کار میکنم

موفق باشید

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.