خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی هم برای امتحانات مدرسه بخونیم و هم تیزهوشان

برچسب ها: 

نمایش 136 پاسخ رشته ها
  • نویسنده

دوستای عزیزم سلام

قراره توی این تاپیک با هم بحث کنیم که دقیقا چیکار کنیم که هم برای امتحانات مدرسه آمادگی لازم رو داشته باشید و هم آزمون تیزهوشان

اگه هر ایده یا تجربه‌ای دارید حتما مطرح کنین تا با هم همفکری کنیم و به یه راه حل خوب برسیم 🙂

راستی بچه ها هر چند لحظه صفحه رو رفرش (refresh) کنید تا کامنت‌های جدید رو هم ببینید. توی این یک ساعت من تمام پیامها رو می‌خونم و پاسخ میدم

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

سلام استاد
      به نظر شما کدام درس ها را برای امتحانات ،خلاصه نویسی کنیم؟
      و اگه با روش هایی که شما میگین پکیج صفر تا صد ریاضی و بخونیم توی آزمون تیزهوشان می تونیم ۱۳ الی ۱۵ تا سوال درست جواب بدیم؟
      و به نظر شما میشه برای تست های بعد از فیلم های آموزشی استعداد تحلیلی پکیج صفر تا صد از کتاب های تست استعداد تحلیلی مهر و ماه استفاده کرد؟
      یا اگه کتاب خاصی برای صدا تحلیلی مد نظرتون هست لطفاً بگین

قطعا اگر درست مطالعه داشته باشید طبق روش‌های گفته شده بالای ۸۰ درصد میگیرید

سوال دوم: بله

فائزه گائینی
          مشارکت کننده

استاد ببخشید این سوال و می پرسم ولی شما چجوری گفتید که ما پکیج صفر تا صد و ببینیم ؟ چون من این و ندیدم

سلام

توی تلگرام و اینستاگرام هست. مجددا در کانال ارسالش می‌کنیم براتون

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

استاد
      اگه توی آزمون تیزهوشان یک سوال ریاضی را غلط بزنیم و میزان نمره ای که ، از نمره ما کم میکنه با یک غلط از درس هدیه برابره؟
      یعنی (۱غلط ریاضی =با ۱ غلط هدیه یا قرآن ؟ )

امیررضا قنبرپور
      مشارکت کننده

سلام من الان پایه هشتم هستم ولی تمام پکیج های شما را خریدم.الان تقریبا 1.5 سال تا آزمون من مونده میخواستم ببینم چطور بخونم و چند بار مرور کنم ؟

اگه میشه یه برنامه ریزی کلی برام بگید

متین اعلائی
        مشارکت کننده

پایه هشتم!!! برای چی الان خریدی؟

چون منم پایه هشتمم برام سوال پیش اومد.

میشه پاسخ بدی?.

حتما در تلگرام این کار رو میکنم برای عزیزان هشتمی مثل شما 🙂

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

توی امتحانات برای درس های حفظی حدودا چند بار باید کتاب رو بخونیم ؟
      برای این میپرسم چون من بعد روخوانی کتاب چند تا امتحان آزمایشی میدم
      نمی‌خوام وقتم زیاد تلف بشه

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

استاد من منتظرم پکیج صفر تا صد فیزیک نهم هستم ، کی میاد ؟
      تا بعد امتحانات نوبت اول آماده میشه یعنی حدودا اوایل بهمن یا اواسط بهمن؟

Amirreza Asl
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>سلام، شما گفتین که کتاب 31 +1استان برای جمع بندی نمونه دولتی خوبه، برای جمع بندی تیزهوشان چیکار کنیم؟ خلاصه نویسی پکیج ها بعلاوه تحلیل آزمون کافیه؟</p>

Amirreza Asl
        مشارکت کننده

من میخوام پکیج فیزیک تون رو بگیرم، کی صفر تا صدش درست میشه؟ راستی هفته ی قبل آزمون من کمی مشکل داشت نمیتونستم پاسخنامه و دفترچه سوالات رو دانلود کنم و تا شنبه ازش خود به خود تایم میرفت لطفا برای آزمون این هفته مشکل رو برطرف کنین

خلاصه نویسی اگه به روشی که گفتم توی وویس‌های تلگرام عالیه. تحلیل ازمون هم همینطور

امیر علیزاده
          مشارکت کننده

سلام جناب دکتر
          ببخشید اینو میگم این درسته که ما نهمی ها مجددا باید برای دوره دوم امتحان بدیم وایا لازمه تا همه ی پکیج هارو استفاده کنیم

امیر حسین پور
      مشارکت کننده

سلام اقای حسینی تیزهوشان امسال نهم 50 تا تست هوش داره یا مثل دو و سه سال قبل 15 تا ؟

مشخص نیست و البته فرقی هم نمیکنه! احتمالا ۵۰ تایی باشه

Sina Allahdady
      مشارکت کننده

سلام استاد حسینی خسته نباشید بنده یک سوال داشتم در رابطه با این موضوع که بهترین روش برای خواندن پکیج صفر تا صد زیست شناسی چگونه است من خودم قصد دارم که سی دی زیست شناسی خط به خط رو نکاتش رو داخل کتابم یادداشت کنم و همچنین نکات سی دی آموزش مفهومی رو در داخل دفترم یادداشت کنم و آن جزوه‌ای که شما برای ما قرار دادید که به صورت کاغذی می باشد را فقط بخوانم و چیزی داخلش ننویسم آیا این روش درست است؟

سبحان حاکی
      مشارکت کننده

اگه اول به کتاب نگاه کنیم و کاملا یاد بگیریم بعدا بریم کتاب کمک اموزشی و تست بزنیم میتونیم هم به امتحانا و هم به ازمون ها نگاهی کرده باشیم

خیلی خوب بود. ببینیم دوستان دیگه چی میگن و یک جمع‌بندی از صحبت‌ها میکنم براتون

سبحان حاکی
          مشارکت کننده

استاد من میخام پکیج صفر تا صد فیزیک رو بخرم و کامنت های بالا رو دیدم و شنیدم که اماده نیست درسته؟

اگه اماده بشه مال هشتم هم مورد بررسی قرار میگیره؟

دوستان قراره در مورد یک موضوع خاص صحبت کنیم! سوالات متفرقه رو توی یک لایو با هم بحث می‌کنیم

ممنون

Sina Allahdady
        مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>سلام استاد حسینی خسته نباشید بنده یک سوال داشتم در رابطه با این موضوع که بهترین روش برای خواندن پکیج صفر تا صد زیست شناسی چگونه است من خودم قصد دارم که سی دی زیست شناسی خط به خط رو نکاتش رو داخل کتابم یادداشت کنم و همچنین نکات سی دی آموزش مفهومی رو در داخل دفترم یادداشت کنم و آن جزوه‌ای که شما برای ما قرار دادید که به صورت کاغذی می باشد را فقط بخوانم و چیزی داخلش ننویسم آیا این روش درست است؟</p>

مهدیه آذری
      مشارکت کننده

سلام خسته نباشید
      ببخشید استاد من چرا روابط و قواعد رو توی ریاضی و فیزیک بلدم بطور شفاهی و تشریحی اما نمیتونم تست بزنم!؟…..
      میشه لطفاً راه حلی بهم بدید؟؟؟
      ممنونم

من بارها گفتم، شما باید اینقدر تست غلط بزنید تا یاد بگیرید. فردا یک وویس مهم در همین مورد توی اینستاگرام میذاریم براتون. اما تست زدن مثل دوچرخه سواری می‌مونه. باید اینقدر اشتباه کنی تا یادبگیری. حتما پاسخنامه ها رو کامل بخون و یادشون بگیر و از تست غلط زدن نترس

محمدرضا ادیبی
      مشارکت کننده

سلام استاد      برای رشته ریاضی اگه بخوام آزمون تیزهوشان بدم روی چه درس هایی باید تمرکز کنم؟ ضریب کدوم بالاتره؟

سوال دومم اینه که بازم تخفیف میزارید؟ از اون تخفیف خفنا؟

برای رشته ریاضی تمرکز اصلی باید روی ریاضی باشه و بعدش هوش

محمدرضا ادیبی
          مشارکت کننده

استاد من پکیج ریاضیو دارم یعنی پکیج هوشم تهیه بکنم کافیه؟

متین اعلائی
      مشارکت کننده

فکر کنم یکم از مبحث امروز دور رفتیم ?

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

به نظر من بهتره درس های حفظی رو از روی کتاب ۳یا۴ بخونیم
      درسهایی که مثل ریاضی که هم باید کتاب بخونیم هم جزو و دفاتر اول در س یک رو بخونیم برگردیم دفتر و مطالبی که نوشتیم رو بخونیم یه چند تا سوال حل کنیم ببینیم بلدیم بعد بریم مبحث بعدی

مهدی علی پور
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>سلام جناب دکتر من یه کتاب جامع دارم و یه کتاب تخصصی علوم تو اون جامع،علوم هم هست مثلا درسنامه یه فصل چند قسمت شده با تستاش ولی اون کتاب مخصوص علومم نه اول درسنامه کامل اومده بعدش تمام تست ها اومده به نظرتون کدوم بهتره؟</p>

Mona Baghizadeh
      مشارکت کننده

سلام ببخشید استاد میخواستم بپرسم اونایی که میخوان تیزهوشان قبول شن باید قبل عید کل درس ها رو تموم کنن؟

حسین علی اکبری
      مشارکت کننده

سلام استاد ببخشید در پکیج لقمه آخر آزمون تیزهوشان امسال هم میشه اضافه کنید ممنونم و اینکه برای دوره چه کاری کنیم بهتر است؟

Mahya Fathi
      مشارکت کننده

سلام استاد

من می خواستم بدونم که چه زمانی پکیج هاتون رو بروزشون رو درست میکنید؟

به سوال من پاسخ بدید

برای خوندن درس ریاضی بطوری که هم برای امتحانات مدرسه آماده بشیم و هم تیزهوشان باید چیکار کنیم؟

راه حل بدید

Math Doctor
        مشارکت کننده

به نظرم باید این دوتا رو از هم جدا نکنیم … یعنی وقتی برای ترم میخونیم تستم کار کنیم این خیلی مهمه

M A
          مشارکت کننده

سلام من هشتم هستم من تازه با پیجتون آشنا شدم . میخواستم بپرسم در مورد پکیجتون توضیح بدید و چجوری وارد مدارس تیزهوشان شویم ؟ من در مدرسه نمونه دولتی تحصیل میکنم و میخواهم برای نهم به دهم وارد تیزهوشان شوم .

sarina safaie
          مشارکت کننده

سلام خسته نباشید

استاد به نظر من برویم سراغ مطالب مدرسه که ابتدا کامل باد بگیریم و برای پیشرفته یاد گرفته شدنش برویم و از تست ها و تمرین های تیزهوشان استفاده کنیم . اینطور می تونیم  هم برای مطالب و امتحان مدرسه آماده باشیم و هم برای تیزهوشان

مهدیه آذری
        مشارکت کننده

ریاضی رو اول از روی کتاب مدرسه یاد بگیریم تا مبحث بیاد تو ذهنمون بعدش از روی درسنامه DVDها اون مباحث رو یاد بگیریم و در نهایت نمونه سوال حل کنیم…

یاسمین فروغی نژاد
        مشارکت کننده

به نظر من اگه کامل پکیج ریاضی شمارو ببینیم کخ کامله

میتونیم اول تست های مدرسه در حد نمونه دولتی بزنیم تا خیالمون راحت شه از مدرسه و بعدش ک وقت اضافه اوردیم بریم سراغ تست های تیزهوشان

زهرا قربان نژاد
        مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>استاد من هرچقدر تست میزنم بیشترشو اشتباه میزنم و اکثرا 20 درصد درست جواب میدم درسنامه هم خوب میخونما ولی نمیتونم ب نظزتون مشکل از چیه</p>

بردیا زمانی
      مشارکت کننده

سلام استاد متاسفانه اخر اکانت تلگرامتون رو درست نکردید!

اینجا با هم در ارتباط هستیم دیگه! به زودی دبیرهای ما هم توی انجمن خواهند بود تا هر روز سوالات درسی شما رو حل کنن. حتی امکان ارسال تصویر هم دارید!

حسین فصیحی
        مشارکت کننده

اول باید پکیج صفر تا صد ریاضی رو بخونیم
        بعد جزوه کتاب و هر دونه دفتری که داریم
        آخرش بیاییم برای هر مبحث به صورت موضوعی چندتا سوال یا تست حل کنیم

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

سلام استاد وقتتون بخیر

من میخوام فرزانگان گنبد آزمون بدم میخواسم ازتون بپرسم شما قبولی تیزهوشان شهرستان گنبد کاووس داشتید آخه ظرفیتشون خیلی کمه سالانه اگه خیلی زیاد بخوان دانش آموز جذب کنن ۳ الی ۴ نفره ?

سال گذشته یکی از مدارس ۳ نفر ظرفیت داشت و ۲ نفر از یچه‌های آکادمی بودن. قطعا می‌تونی.

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

سلام استاد. خسته نباشید. میخاستم بدونم واقعا اگه من پکیج ریاضی رو بگیرم و تلاش کنم و بخونم. ریاضیم تضمین میشه توی تیزهوشان؟ 

اسما دره وزمی
      مشارکت کننده

سلام استاد

ما الان برای نوبت اول چطوری درسی مثل علوم رو جمع بندی کنیم؟

چون سوالت مرتبطه با بحث کامل پاسخ میدم بهت

چنتا نکته مهم روحواست باشه:

۱. حتما دروس رو تفکیکی بخون. فیزیک، شیمی، زمین و زیست

۲. حتما اولین منبعت کتاب درسی باشه (چون قراره برای امتحانات آماده بشی)

۳. از هیچ چیزی از کتاب درسی غافل نشو. هیییییچ نکته، شکل، جدول یا موضوعی

۴. وقتی خوب کتاب درسی رو خوندی از منابع جانبی کمک بگیر. مثلا پکیج‌ها یا کتابهای کمک آموزشی برای یادگیری بهتر

۵. هم سوالات تستی حل کن و هم حتما تست تمام مباحث رو بزن

فرض کن قراره همین درس تنها درس آزمون تیزهوشانت باشه. چقدر براش وقت میذاری؟

در مورد جمع‌بندی هم حل سوالات سالهای گذشته و تست‌های رندوم (انتخاب شده بصورت تصادفی) خیلی کمک میکنه

. .
      مشارکت کننده

سلام استاد لطفا بفرمایین برای تیزهوشان رشته ی تجربی فقط پکیج ریاضی رو خریدم و پکیج لقمه آخررو اسفند ماه میخوام بگیرم به نظر شما کافیه؟

درضمن کتاب مکمل علوم انتشارات کامل طلایی هم دارم و علومم خیلی خوبه هم زیست شناسی و هم شیمی

سلام

به نظرم حتما در آزمونها شرکت کنین. خیلی کمکتون میکنه

متین اعلائی
      مشارکت کننده
        <li style=”text-align: center;”>الان خیلی از هشتمی ها سر درگمن که من امسالو چیکار کنم؟

از الان شروع کنم ؟

؟

بردیا زمانی
      مشارکت کننده

استاد من فصل دو ریاضی عدد حقیقی اینارو چیجوری یاد بگیرم کلافم کرد

Math Doctor
      مشارکت کننده

سلام استاد من دقیق نمیدونم چطوری درست برنامه ریزی کنم که بتونم مرتب مرور کنم و تست بزنم میشه راهنمایی کنین ؟

Sina Allahdady
      مشارکت کننده

سلام استاد حسینی خسته نباشید بنده یک سوال داشتم در رابطه با این موضوع که بهترین روش برای خواندن پکیج صفر تا صد زیست شناسی چگونه است من خودم قصد دارم که سی دی زیست شناسی خط به خط رو نکاتش رو داخل کتابم یادداشت کنم و همچنین نکات سی دی آموزش مفهومی رو در داخل دفترم یادداشت کنم و آن جزوه‌ای که شما برای ما قرار دادید که به صورت کاغذی می باشد را فقط بخوانم و چیزی داخلش ننویسم آیا این روش درست است؟

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

استاد صفر تا صد فیزیک و ادبیات قرار بود تا آبان درست کنید ?

عباس خالقی
      مشارکت کننده

استاد یه سوال داشتم،چشکلی  ساعت مطالعه رو بالا ببرم؟

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

استاد میشه پیام های متفرقه را پاک کنید پیام های شما را گم می کنم

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد با تشکر از پاسخ گوییتون. 

استاد من شیمی رو فول فولم. تست هاشو 100 میزنم. ولی توی فصل چهارم فارسی یعنی حرکت ها مشکل دارم. یه راهکار میگین که چجوری بخونیم که بتونیم تست فیزیک بزنیم؟ 

طهورا خسروی
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>سلام استاد وقتتون بخیر</p>
      من اکثر مواقع هم موقع آزمون دادن و هم موقع امتحانات وقت کم میارم و نمیتونم تنظیم وقت داشته باشم و از وقتی هم که مدارس کلا غیرحضوری شده دارم از خودم ناامید میشم شما میتونید در این زمینه نکته یا راه حلی بگید. خیلی ممنونم??

Mahya Fathi
      مشارکت کننده

استاد یه سوال داشتم

چرا امتحانات شبیه سازی که شما برگزار میکنید پشتیبان ندارد؟

نگار محبی
      مشارکت کننده

سلام کتابای ۳۱ استان وآی کیوپلاس جامع وخیلی سبزجامع تیزهوشان کافیه برای خوندن برای تیزهوشان؟

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد من تست های شیمی رو عالی میزنم. ولی تست درس چهار یعنی حرکت ها رو نمیتونم بزنم. درسنامه رو فولم. ولی تست نمیتونم بزنم. مشکل چیه؟ 

نگین ابراهیمی
      مشارکت کننده

استاد سلام برای امتحانات ترم اول کتاب های حجم دار مثل اجتماعی و هدیه ها رو چطور بخونیم و برایش برنامه ریزی کنیم

نگین عزیز

برای همچین درس‌هایی که یکمی هم رو اعصابن 🙂 بهترین راه اینه که از چندین روز قبل (حتی همین فردا) یه برنامه ثابت رو براشون پیاده کنی. مثلا با خودت بگی من هر روز یک درس احتماعی می‌خونم و یک درس هدیه‌ها! اینطوری هر دو هفته یک دور کامل هر دو تا کتاب رو مرور کردی! حتی توصیه میکنم این روند رو تا آزمون تیزهوشان حفظ کنی. و بهت تضمین میکنم توی اون آزمون هم می‌تونی درصد ۱۰۰! (بله ۱۰۰!) بگیری. هر بار که یک دور کتاب تموم میشه دور بعدی راحت تر و سریعتر پیش میره و اصلا اذیت نمیشی. تا حدی که توی یه روز کل این کتاب رو می‌تونی کامل بخونی و تست جمع‌بندی بزنی!

Mahdi Navid
      مشارکت کننده

دکتر میشه بگین چجوری برای امتحانات برنامه ریزی کنیم؟

و اگه میشه یکبار دیگه برنامه ریزی مبحث محور رو توضیح بدین

در مورد انواع برنامه ریزی در مطلب «چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟» در سایت کامل توضیح دادم. اما در مورد نحوه اماده شدن برای امتحانات حتما توضیحاتی میدم امشب بهتون در کامنت‌ها

فاطمه سبط احمدی
      مشارکت کننده

استاد یکی از دوستان از پارسال پکیج فیزیک شمارو داشت و الان اون رو داده به من به نظرتون همین کافیه یا این پکیح جدید رو بگیرم؟

نگین ابراهیمی
      مشارکت کننده

برای کتاب ریاضی کمکی چه کتابی رو پیشنهاد می کنید

شقایق پرندوار
      مشارکت کننده

سلام استاد خسته نباشید ببخشید من چیکار کنم که تو آزمونا وقت کم نیارم ؟

امیر حاتمی
      مشارکت کننده

سلام آقای دکتر خسته نباشین 

من پایه نهمم و میخوام امسال هم ازمون نمونه دولتی و هم تیزهوشان رو شرکت کنم اما هدف اصلیم تیزهوشانه

آقای دکتر من تقریبا دو هفتس که پکیج صفر تا صد ریاضی رو گرفتم و دارم فیلم ها رو میبینم

من نمیدونم واقعا چه مشکلی دارم چون خیلی علاقه به درس خوندن دارم اما به محض اینکه میشینم سر کتاب یجوری میشم چشام خسته میشن و خوابم میاد
      <p style=”text-align: right;”>بعد اینکه  با توجه به اینکه من چند وقت دیگه امتحانات ترمم شروع میشه چطور درس بخونم که معدلم 20 شه؟ چون واقعا واسم مهمه</p>
      مخصوصا ریاضیم چون هیچوقت من توی امتحانات ترم و یا کارنامه های ماهانه ریاضیم بیست نبوده بالاترین نمره ای از ریاضیم که توی کارنامه داشتم 18  بوده و این مربوط به کارنامه ی ماهانه بوده نه ترم و نمره ی ریاضی ترمم از این کمتر بوده

ممنون میشم کمکم کنین

Mahdi Navid
        مشارکت کننده

انشا نوشتی؟?

حسین فصیحی
        مشارکت کننده

استاد میشه جمع بندی دروس حفظی مثل اجتماعی. یا هدیه رو برای امتحانات توضیح بدید؟

فاطمه سبط احمدی
        مشارکت کننده
        1. دوست عزیز من هودم هر سال ریاصیم کمتر از ۲۰ نمیشد اما امسال ۱۷ شدم?
        2. برای خستگی هم یکی از دلیلاش میتونه کند خوانی باشه سعی کن کند نخونی?

سلام

در وهله اول باید چند عامل رو بررسی کنید. از جمله اینکه چه چیزی باعث میشه خوابت ببره؟ جای مطالعه؟ دمای هوا؟‌ عوامل حواس پرتی مثل موبایل و …؟

و اینکه به نظرم به خودت نگو که قرار خیلیییی درس بخونی. اینطوری مغزت با بدنت همکاری نمیکنه! تایم‌های مطالعه رو کوتاه و تعدادش رو زیاد کن

امیر حاتمی
          مشارکت کننده

? خوابم نمیبره احساس خواب آلودگی میکنم

چطوری تایم رو کم کنم و تعداش رو زیاد؟?

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

استاد من تابستون همه پکیج هارو خریدم یعنی لقمه آخرو هم تهیه کردم ولی فکر کنم برا من آزمون های ۹۸ برسی شده یعنی دوباره باید واسه امسالو تهیه کنم؟

Mahya Fathi
      مشارکت کننده

استاد

چطوری باید بدونیم که بر اساس امتحانات شبیه ساز میتونیم تیزهوشان قبول می شویم یا نه؟

شک نکن آزمونهای آزمایشی که داریم برگزار میکنیم تا حد بسیااااار زیادی کمکت میکنه! دلایلش رو توی تلگرام گفتم و مجددا هم خواهم گفت

Mahya Fathi
          مشارکت کننده

بله استاد من شک ندارم که آزمون ها عالین

ولی می خواستم بدونم که داشتن حداقل چه درصد هایی در امتحان تیزهوشان نیاز هست؟

بردیا زمانی
      مشارکت کننده

انقد سوال پرسیدید دکتر رفت

bahareh rangsaz
      مشارکت کننده

سلام وقتتون بخیر

برای زمان امتحانات ترم چقدر تست باید زد ؟ همونقدر که قبل از امتحانات بوده رو ادامه بدیم یا بیشتر روی امتحانات ترم تمرکز کنیم ؟

امتحانات رو نباید به چشم یک چالش درسی جدا نگاه کنید

اتفاقا یک نیروی محرک باید باشه که با یک برنامه ریزی بیرونی (که از طرف مدرسه شده) همه درسها رو مرور کنید. اگه میشه اصلا تعداد تست‌ها رو کم نکنید و به جاش خوندن دقیق کتاب درسی رو اضافه کنید. برای آمادگی امتحانات حتما سوالات مشابه سالهای گذشته رو حل کنین. خیلی‌هاش تکراری هستن.

اسما دره وزمی
      مشارکت کننده

استاد درس فیزیک خیلی دشوار ه و تست های واقعا گمراه کننده داره لطفا بگید برای فیزیک چیکار کنیم؟

Mobina Davarinia
      مشارکت کننده

خواستم بدونم چون من الان سیدی ۴ هستم و یعنی فصل دوم ریاضی پکیج روهفته ای چقد نگاه کنم و اینکه پایان هر فصل تست بزنم یا پایان مبحث هر فصل و بگید که ایا من عقب هستم و اینکه دربین ۱ ص تست کتاب خیلی سبز دوسه تا غلط دارم خوبه

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد سلام. انشالا خوب باشین. 

یه سوال داشتم. استاد واقعا من به خودم ایمان دارم و روزی 7 ساعت مفید میخونم. ولی قبولی در سمپاد خیلی دشواره و میترسم خیلی ها باشن که از من بهتر بخونن و من قبول نشم. در این باره میشه یه جمله بگید.

امیرمحمد عزیز

کسایی که قراره باهاشون رقابت کنی از فضا نمیان! تو داری خوب پیش میری. آزمون تیزهوشان آزمونیه که هر کسی بیشتر تلاش کنه بیشتر نتیجه میگیره. حتی اگه ۱ نفر باید توی اون مدرسه قبول بشه چرا تو اون یکی نباشی؟!

امیرمحمد نودهی
          مشارکت کننده

استاد ممنون. واقعا خوب جواب میدید. من پاسخ شما رو میبینیم واقعا امید وار میشم. تشکر. سپاسسسسسس فراوان??

متین اعلائی
          مشارکت کننده

??

Mona Baghizadeh
      مشارکت کننده

استاد چند ساعت برای درس علوم و ریاضی در روز وقت بزاریم؟؟

متین اعلائی
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>متاسفانه امسال بخاطر کرونا خیلی از بچه افت کردن !</p>
      خودمم یخورده افت کردم.

متین اعلائی
        مشارکت کننده

البته خودمو دارم بالا میکشونم بخصوص در درس ریاضی

نگار محبی
      مشارکت کننده

سلام کتابای ۳۱ استان وآی کیوپلاس جامع وخیلی سبزجامع تیزهوشان کافیه برای خوندن برای تیزهوشان؟

ازمون هاهم شرکت کردم

مهدی شعبانی
      مشارکت کننده

سلام استاد خسته نباشید استاد من فیزیک رو خیلی خوب می خونم اما نمیدونم چرا نمیتونم سوالا فیزیک رو حل کنم و اینکه ریاضی رو متوسط میزنم مثلا ۷۰ درصد در سطح مدرسه و کمی نزدیک به تیزهوشان میزنم تست رو میشه بگید بهترین روش چیه که سوالای سخت فیزیک رو بتونم به آسانی حل کنم و اینکه تست هایی در حد تیزهوشان رو حل کنم

Math Doctor
      مشارکت کننده

استاد به نظرتون حالا که معلما در حال دوره هستن و وقت تقریبا بیشتر داریم چجوری درس بخونیم که برای تیزهوشان هم آماده بشیم ؟

اینو گفتم قبلا هم

شما برنامه خودتون رو اصلا تغییر ندین. با همون شیب بخونین و یه تایم اضافی بذارید که روی کتاب درسی تمرکز بیشتری بکنید. تست سر جای خودش + کتاب درسی و حل سوالات سالهای گذشته که الان اضافه شده

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

استاد ای کاش لایو میذاشتید ?

خوبی اینجا اینه که همیشه دسترسی دارید! البته لایو هم میداریم انشالله

مهدی جعفرنژاد
      مشارکت کننده

اوه چه خبره ?

hashem ghassab
      مشارکت کننده

استاددددددددددددد اومدم عشق منی

حسین فصیحی
      مشارکت کننده

استاد همانطور که میدونید آزمون تیزهوشان به احتمال قوی حواست یا اوایل خرداد برگزار میشه
      به نظرتون تا کی باید کل مطالب هشتم و نهم تموم کنم؟
      منظورم اینه که مثلا چقدر وقت نیاز دارم تا به جمع بندی آزمون برسم؟

به نظرم تا قبل از عید تموم کرده باشید درس‌ها رو

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

اره استاد. لایو بزارین و تصویری جواب بدین بهتره. لطفا⌛

hashem ghassab
      مشارکت کننده

استاد به جون ننم فداتم خاک پاتم

zoha tanaghori
        مشارکت کننده

استاد من خیلی وسواسی شدم دوست دارم کلا با برنامه پیش برم اگه یه درس و نخونم کل روزمو بخاطر اون درسی که از دست رفته ناراحت میشم تا میبینم شب شده و دیگع کلا نمیتونم بخونم ?

ولی تازگیا تصمیم گرفتم که زیاد رو برنامه پافشاری نکنم بعضی وقتا از نظر من برنامه خیلی باعث افت میشه مثلا هر چقد راحت تر درس بخونیم بیشتر پیشرفت میکنیم هر چند الانم درس خوندن بدون برنامه ریزی رو قبول ندارم ولی اونقدرام نباید به خودم سخت بگیرم

فاطمه سبط احمدی
      مشارکت کننده

استاد من سوالای تیزهوشانی و فراتر از کتابو میتوتم حل کنم تو مبحث ریاضی اما سوالای کتابو بلد نیستم??

hashem ghassab
        مشارکت کننده

مگه میشه عجب!!!ژیژوری؟

Sina Allahdady
        مشارکت کننده

دقیقا منم همچین مشکل رو دارم عجیبه واسم??

نیما زراعت
      مشارکت کننده

دکتر شما چه کتابی رو برای ازمون های تشریحی پیشنهاد میدید چون تست قضیه ش فرق داره با تشریحی

بهترین منبع نمونه سوالات سالهای گذشتس. خودم براتون تهیه میکنم با پاسخش میذارم توی سایت. هزینه الکی نکنین برای کتاب

زهرا قربان نژاد
          مشارکت کننده

استاد یک دانش اموزی که میخواد ازمون تیزهوشان بده باید در روز حداقل چن ساعت درس بخونه و تست بزنه؟

سانا مرادی
      مشارکت کننده

سلام استاد من تازه پکیج ریاضی رو تهیه کردم چجوری بخونمش ؟
      بعد من هر چی درس میخونم فکر میکنم کمه و اصلا قبول نمیشم چیکار کنم!
      نمیخوام اخر سال پشیمون بشم که چرا بیشتر نخوندم

همه همین فکر رو میکنن! مطمئن باش همین منابع رو درست بخونی قبولی! در مورد نحوه خوندنش توی تلگرام قبلا توضیح دادم. یه سرچ بکنی پیداش میکنی

مهدی شعبانی
          مشارکت کننده

استاد منم یک سوال اون بالا پرسیدم میشه جواب بدین ممنون

محمد خوشرخ
          مشارکت کننده

سلام آقای دکتر خیلی ممنون بابت راهنمایی تون
          من ریاضی رو خیلی خوب تست میزنم اما تو ازمونا نمیتونم ریاضی رو خوب بزنم با اینکه بعضی ها رم بلدم

Mobina Davarinia
      مشارکت کننده

سلام خواستم بدونم که پکیج ریاضی رو با اینکه تا سیدی ۴ دیدم یعنی فصل دوم هستم ایا خیلی کند پیش میرم و اینکه پایان هرفصل ریاضی تست بزنیم یا مبحث به مبحث هر فصل و اینکه چطور ببینیم و جزوه بخونیم توی همون روزی که دیدیم جزورو هم بخونیم؟

فاطیما شیروانی
      مشارکت کننده

سلام استاد واقعا وقت کم میاریم داخل امتحانا لطفا راهنمایی کنید و…… اینکه جزوه ریاضی ک ارسال کردین به عنوان خلاصه خوبه؟!!….. استاد اگه بتونیم 4 الی 5ساعت درسای مدرسه بخونیم و 1ساعت ونیم با کیفیت بزاریم برای امادگی تیزهوشان خوبه؟؟؟؟ استاد الان توی این 10 روز میتونیم همه درسارو مرور کنیم واسه پایانی؟! بهمون یه برنامه بدین خیلی خوبه

امیرحسین داوری
      مشارکت کننده

طبق برنامه کانون بریم خوبه؟

hashem ghassab
      مشارکت کننده

استاد تقدیم به تو عشقمی جونمی تو تک ستاره ی قلبمی

Sina Allahdady
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>سلام بر استاد عزیز</p>
      استاد من برای امتحانات نوبت اول برای علوم به نظرتون بهتره از کتاب کمک اموزشیه  تیزهوشانم تست بزنم یا بهتره که فقط از اینترنت نمونه سوال دانلود کنم و کار کنم

و یه چیز دیگه هم اینه که نمیدونم چرا من تو ذهنم امتحانات نوبت اول رو راحت میگیرم؟؟؟؟

اصلا امتحانات رو دست کم نگیر! در مورد تمرین هم بهترین منبع نمونه سوالات سال گدشته‌ست که می‌تونی از اینترنت هم بگیری. من هم براتون اماده می‌کنم و توی سایت میذارم که راحت باشین (با پاسخش!)

احسان صالحی
      مشارکت کننده

سلام استاد.

نظرم در مورد سوالِ بحث این است که با مفهومی خواندن میشه به این سطح رسید که هم از امتحانات مدرسه رضایت داشته باشیم و هم در تیزهوشان قبول شویم،حالا برای مفهومی خواندن هم میشه از پکیج های شما استفاده کرد که خیلی به بچه ها کمک میکند.

سوال خوده من هم این است که میشود نظرتون را درمورد سطح سوالات تیزهوشان امسال بگویید؟

ممنون

به نظرم سوالای تیزهوشان امسال حداقل در سطح پارسال هستن و شاید سخت‌تر. اما آسون‌تر نیست

زهرا قربان نژاد
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>سلام استاد من پایه نهم هستم و میخوام ازمون تیزهوشان بدم و از اونجایی که از درسای هشتم هم میاد میخوام اونارم بخونم ولی وقت خیلی کم میارم و نمیتونم میشه راهنمایی کنید چجوری برنامه ریزی کنم و روزط چقدر از هشتم بخونم خوبه؟</p>

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد ممنون از پاسخ گویی خوبتون واقعا با صبر و حوصله جواب میدید.

تشکککککککککککر ویژه دکتر??

قربانت!

دارم با سرعت نور تایپ میکنم که تا حد ممکن جواب بدم 🙂

. .
      مشارکت کننده

استاد اگه بخوایم از الان شروع کنیم کدوم پک هارو خیلی ضروری میدونین

(البته لطفا شرایط اقتصادی رو هم در نظر بگیرین که توانایی خرید همه بسته ها ممکن نیست متاسفانه)

ریاضی و هوش. در ادامه هم آزمون

. .
          مشارکت کننده

استاد کدوم آزمون ها منظورتونه که شرکت کنم؟

اونایی که تو تلگرام میذارین یا اون پک ۱۶ دوره ای؟

اسما دره وزمی
      مشارکت کننده

استاد من نمی دونم چرا همیشه برنامه ریزی میکنم ولی نمی تونم بهش عمل کنم واین من رو خیلی عصبانی کرده چیکار کنم استاد همه چیم خوبه ولی نمی تونم یه برنامه ریزی خوب داشته باشم چیکار کنم؟

بیشتر از حد توانت برنامه ریزی میکنی! به خودت خیلی سخت نگیر

zoha tanaghori
          مشارکت کننده

استاد چراچن وقته لایو نمیزاری??

نگار محبی
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>استاد؟؟؟ کتابای ۳۱ استان وآی کیوپلاس جامع وخیلی سبزجامع تیزهوشان کافیه برای خوندن برای تیزهوشان؟آزموناتونم شرکت کردم</p>

zoha tanaghori
        مشارکت کننده

منم دقیقا همین مشکلو دارم برنامه ریزی میکنم ولی نمیتونم بهش عمل کنم بعدشم خیلی خیلی ناراحت میشم بخاطرش همش حرص میخورم نمیتونم بقیه درسامم بخونم ب نظر من زیاد رو ب نامه ریزی سختگیرانه پافشاری نکن راحت درس بخونم اینجوری بهتر میتونی پیش بری

حسین علی اکبری
      مشارکت کننده

استاد بخش زمین شناسی چی کار کنیم؟

مثل اجتماعی بخونش به نظرم. توی کامنت‌های بالاتر گقتم چطوری 🙂

محمدرضا ادیبی
      مشارکت کننده

استاد من که میخوام آزمون تیزهوشان ریاضی برم
      پکیج ریاضیو دارم پکیج هوشم تهیه بکنم کافیه؟ یا نه؟

هوش خیلی کمک میکنه اما بیشتر از اون دوره آزمون به نفعته

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

بنظرتون سطح سوالا چجوری خاهد بود. ینی امسال از پارسال سخت تر میشه

؟

چقدر زود ساعت ۹:۳۵ شد!

حسین فصیحی
        مشارکت کننده

لطف کنید آخرین وضعیت زن بندی کلی از خود مطالبی که امروز که این بحث گفتین رو قرار بدین

متین اعلائی
      مشارکت کننده

استاد بحث خیلییییی شلوغ شد . نفهمیدیم چی به چیه . یه کاری کنید

به نظرم کلا کامنت‌های منو بخون فقط ?

حسین فصیحی
        مشارکت کننده

استاد آخر بحث لطف کنید یک جمع بندی از مطالب این بحث قرار بدید

مهدی شعبانی
      مشارکت کننده

mani ahmadzadeh
      مشارکت کننده

دکتر حسینی عزیز سلام

شبتون بخیر.

ببخشید چطور میتونیم هم آزمون نوبت اول رو بخونیم هم تیزهوشان رو؟

چنتا کامنت طولانی از طرف من هست. اونا رو بخون خیلی توجیح میشی! بازم میگم چیکار کنین

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد من سوالای پارسال رو دیدم. هیچی از سوالای ریاضیش نفهمیدم?چیکار کنم. پکیج رو خوب کار کنم کافیه. 

و سوال دوم. پکیج رو چجوری بخونم.هر جا گشتم پیدا نکردم. لطفا جواب بدین

پکیج کافیه

توی تلگرام توضیح دادم چطوری باید بخونین ولی حتما دوباره توضیح میدم بهتون

حسین علی اکبری
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: center;”>استاد پکیج لقمه آخر چه شهر هایی آزمون ورودی اش هست؟</p>

اغلب شهرها هست دقیقا یادم نیست الان. ولی تقریبا همگی هستن

متین اعلائی
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>از موضوع بحث واقعاااا خیلی دور شدیم یا بهتره بگم اصلا درباره اش چیزی نگفتیم.?? چون مهم بود موضوع</p>

فاطمه سبط احمدی
      مشارکت کننده

دکتر عزیز من فقط یه جمله انگیزشی از شما میخوام بشنوم:)

میشه بگید؟ برم درس بخونم!

هیتلر میگه که:

اشکهایی که پس از هر شکست می ریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.

الان زحمت بکش بعدش حال کن 🙂

متین اعلائی
          مشارکت کننده

بله اینو شنیده بودم خیلی جمله ای زیباست❤?

zoha tanaghori
            مشارکت کننده

جووووون گل گفتی دکتر اصا خودت گلی دیگه ??

bahareh rangsaz
          مشارکت کننده

چقدر قشنگ واقعا حرف جالبی زده

اسما دره وزمی
      مشارکت کننده

استاد علوم رو چند بزنیم تا تیزهوشان رشته تجربی بیاریم؟

ممنون میشم در این باره هم توضیح بدید

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد من اگه تا عید نهم رو تموم کنم. میتونم توی عید و تا اخر فروردین هشتم رو تموم کنم؟ 

مهدی شعبانی
      مشارکت کننده

استاد 

. .
      مشارکت کننده

استاد به من گفتین تو آزمون ها شرکت کنم

کدوم آزمون ها رو میگین؟

اون پک ۱۶ دوره ای مدنظرتونه؟

hanieh salimi
      مشارکت کننده

سلام استاد برای قبولی در مدرسه نمونه دولتی چه کتاب های کمک درسی برای ریاضی و علوم پیشنهاد میکنید؟سطحشون خیلی بالا نباشه و یک سوال دیگه هم داشتم   من به کتاب های مدرسه تسلط دارم ولی هنوز تست زیاد نزدم روزی چند ساعت بخونم تا بتونم جبران کنم ممنونم

Mobina Davarinia
      مشارکت کننده

استاد چرا جواب نمیدید?

ببخشید خواستم بدونم که سوالایی که توی پکیج میگید رو درقالب جزوه بهمون نمیدید خیلی زمان برهههههه?

بخدا من یک نفرم با ۱۰ انگشت برای تایپ (که تازه اگه از همش استفاه کنم یه سرعت نسبی‌ای برای پاسخگویی خواهم داشت) و در برابرم لشکری از سوالاتیه که دائم آپدیت میشه :))))

چرا سوالات رو داریم اتفاقا براتون آماده میکنیم. نگرانش نباش. کلا میخوایم یه کتاب بدیم بهتون

فائزه گائینی
          مشارکت کننده

استاد کی میدی این جزوه و ؟

Math Doctor
          مشارکت کننده

برای پکیج ریاضی هم میدین ؟ چه زمانی ؟

فاطمه سبط احمدی
          مشارکت کننده

کتاب رو چجوری میتونیم تهیه کنیم؟

حسین فصیحی
          مشارکت کننده

استاد لطف کنید فیزیک رو به تعداد بالا تهیه کنید چون با وضعیتی که من میبینم حتی اگه ۵۰۰پک صفر تا صد فیزیک تهیه کنید در عرض۱۲۴ساعت تموم میشه

مهدی شعبانی
      مشارکت کننده

فکر کنم‌ استاد رفتن??

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

استاد اصا کامنت منو جواب نمیدید ?

میخواسم ی چی بگم من هشتمو اینجوری میخونم ب نظرتون خوبه ؟؟؟

مثلا وقتی دارم  درس یک از شمی  نهمو میخونم در کنارش درس یک از شمیمی هشتم رو هم میخونم در کل همه درسامو همین کارو میکنم

ووووو استاد یه چیزی من اصا از علوم یا ریاضی ترسی ندارم از ادبیات خیلی میترسم ????

ادبیات تستاش خیییلی سخته یه راهکاری بزارید خواهش میکنممم

کاری که میکنی عالیه.

در مورد ادبیات هم باید خوندنش مثل احتماعی و هدیه‌ها باشه. در بالا توی یه کامنت طولانی گفتم چیکار کنین براش

حسین علی اکبری
      مشارکت کننده

بله آقا اگه به صورت جزوه بدین عالی میشه

Sina Allahdady
      مشارکت کننده

استاد استاد عزیز خسته نباشید استاد یک سوال داشتم در رابطه با این موضوع که در ازمون تیزهوشان آیا درصد درست زدن تست یک درس به فرض مثال من که می خوام رشته تجربی قبول بشم اگه ریاضی مثلا ۱۰۰درصددرست بزنم ولی علوم و ۹۰% بزنم با این حال یعنی من رشته ریاضی قبول میشم و نمیتونم برم رشته تجربی اگر در رابطه با این موضوع یک توضیح بدید خیلی خیلی خیلی ممنون میشم ازتون با تشکر و قدر دانی از زحمات شما امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشید خدا نگهدار

mani ahmadzadeh
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>استاد ببخشید من دروس مدرسم بسیار فشردست.</p>
      و فقط پنجشنبه جمعه ها به زور فرصت می کنم تیزهوشان رو بخونم.

به نظرتون چیکار کنم؟

سبحان حاکی
      مشارکت کننده

استاد اگه میشه تخفیف بزارین  خواهشا چون هزینه های توی این شرایط اقتصادی خیلی رفته بالا ??

Nazanin Eskandarnejad
      مشارکت کننده

استاد میشه یه راه برای مرور مطالعات و پیام هشتم و نهم برای آزمون تیزهوشان بدید لطفااااا واقعا یکی از دغدغه های بزرگ من شده چطوری میتونیم مطالعات و پیام دو سالو بخونیم به خصوص مطالعات که حجمش خیلی زیادهه…..

فاطیما شیروانی
      مشارکت کننده

استاد مشکل تایم زیاد داریم توی آزمون های مدرسه ک آنلاین هست واقعا باید چیکار کنیم….. هممون افت کردیم 

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد اگه کنار پکیج ریاضی یه کتاب هم بدین عالیه. یا جزوه مثل پکیج زیستتون. سوال دوم اینه که بازم فروش ویژه میزارید که تخفیف بدین؟

Mobina Davarinia
      مشارکت کننده

استاد منتظرممم?

سانا مرادی
      مشارکت کننده

ببخشید من درس اختصاصی ها توی ازمون خوب میزنم ولی عمومی هارو خیلی کمتر از ریاضی و علوم میزنم چیکار کنم!
      من همش فکر میکنم که ده ها دانش اموز بهتر از من هستن و برای تجربی مثلا تیزهوشان
      پذیرشش کمه و دیگه از اون افکار منفی ?

zoha tanaghori
        مشارکت کننده

وااای دقیقا همین مشکلو دارم ??

فاطمه سبط احمدی
        مشارکت کننده

دکتر همیشه میگن اگه اون مدرسه یدونه ظرفیت داشته باشه چرا تو نباشی:)

بچه‌ها چنتا نکته مهم رو میگم برای امتحانات نوبت اول خوب یادتون باشه:

۱. کتاب کتاب کتاب (غافل بشی باختی!)

۲. معدل باید براتون مهم باشه. هر چقدرم برای تیزهوشان آماده باشید اگر معدلتون نخوره نمی‌تونین شرکت کنین

۳. بهترین منبع تمرین براتون سوالات سالهای گذشته‌ست. توی اینترنت کلی هست. ما هم توی آکادمی تیزهوشان براتون یه فایل خوب آماده می‌کنیم که رایگان دانلود کنین و لدتشو ببرین (با پاسخنامه تشریحی)

۴. برنامه خوندن برای تیزهوشان رو اصلا کم نکنین. توی مدت امتحانات باید بیشتر تمرین کنین.

۵. به امتحانات اینطوری نگاه کنین که مجبورین همه درسها رو کامل مرور کنین و این یه فرصت عالیه. مثلا برای درس ریاضی کل کتاب درسی رو بخونین، تمرین ها رو همگیش رو حل کنین (نگین بلدم بلدم! حل کنین حتما) و بعدش کلی تست بزنین براش، اینطوری عالی میشه.

۶. الان فرصت خوبی برای خلاصه‌نویسیه. قواعدش رو توی مطالب سایت گفتم. طبق اونها برای درسها خلاصه نوسی کنین و پیش برید

۷. درسهای حفظی رو در کامنت‌های بالاتر گفتم چطوری بخونین. بطور خلاصه: هر روز مثلا ۱ درس از اجتماعی رو بخونین. اینطوری به مرور این درسها بارها دوره میشن

۸. برای درسهایی مثل علوم و ریاضی علاوه بر خوندن کتاب درسی و پکیج (یا درسنامه) حتما تست بسیار زیاد بزنید

۹. هوش توی امتحاناتتون نیست ولی نصف آزمونه! روزانه یه تعداد تست هوش حتما کار کنین (مثلا روزی ۱۰ تا)

۱۰. همه نکات رو از اول بخون و بادداشت کن

mani ahmadzadeh
      مشارکت کننده

به نظرتون چیکار کنم؟

من سوالات غیر مرتبط با موضوع رو حتما توی لایو در همین هفته پاسخ میدم نگران نباشید

zoha tanaghori
        مشارکت کننده

آخ جووون لایو ???

bahareh rangsaz
      مشارکت کننده

استاد من برای ریاضی از کتاب هدف استفاد می کنم .

برای بار اول که می خوام تست ها رو بزنم زمان نمی گیرم چون هنوز با سوالات آشنایی ندارم.

اما برای دفعه های بعد زمان دار می زنم. اما با این وجود توی آزمون آمادگی نمیتونم به همه ی سوالات ریاضی برسم. چیکار کنم؟

کلا فعلا زمان رو بذار کنار. روی یادگیری تمرکز کن. زمان خودش اوکی میشه. قول میدم بهت.

مدیریت آزمون یه بحث جداگانست که حتما در موردش آموزش میدم بهتون

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد لایو کی میزارید؟

mani ahmadzadeh
      مشارکت کننده

استاد ببخشید من دروس مدرسم بسیار فشردست.</p>

به نظرتون چیکار کنم؟

دروس مدرسه مگه چیزی جدا از تیزهوشانه؟ همش یک هدفه! با یه تیر دو نشون بزن. برای هر دو آماده شو

mani ahmadzadeh
          مشارکت کننده

خیلی ممنون

لطف کردید

محمد حبیبی
      مشارکت کننده

استاد شما گفتین هر10سوال ریاضی تیزهوشان داخل پکیج تدریس شده بود میشه دفترچه مشابهت بدین لطفا جواب بدین

حسین علی اکبری
      مشارکت کننده

آقا لایوتون چه ساعتی و چه روزی است

Nazanin Eskandarnejad
      مشارکت کننده

استاد میشه یه راه برای مرور مطالعات و پیام هشتم و نهم برای آزمون تیزهوشان بدید لطفااااا واقعا یکی از دغدغه های بزرگ من شده چطوری میتونیم مطالعات و پیام دو سالو بخونیم به خصوص مطالعات که حجمش خیلی زیادهه…..

میشه لطفا جواب بدید????????

بچه ها اگه شمام راه حلی میدونین بگین لطفا

من مجددا کامنت بالاتر خودم رو کپی میکنم:

برای همچین درس‌هایی که یکمی هم رو اعصابن ? بهترین راه اینه که از چندین روز قبل (حتی همین فردا) یه برنامه ثابت رو براشون پیاده کنی. مثلا با خودت بگی من هر روز یک درس احتماعی می‌خونم و یک درس هدیه‌ها! اینطوری هر دو هفته یک دور کامل هر دو تا کتاب رو مرور کردی! حتی توصیه میکنم این روند رو تا آزمون تیزهوشان حفظ کنی. و بهت تضمین میکنم توی اون آزمون هم می‌تونی درصد ۱۰۰! (بله ۱۰۰!) بگیری. هر بار که یک دور کتاب تموم میشه دور بعدی راحت تر و سریعتر پیش میره و اصلا اذیت نمیشی. تا حدی که توی یه روز کل این کتاب رو می‌تونی کامل بخونی و تست جمع‌بندی بزنی!

zoha tanaghori
        مشارکت کننده

واقعا متنفرم از مطالعات و پیام واقعااا نمیدونم از دس این دو درس چیکارر کنم مردم حرص ریاضی و علومو میخورن من نشستم واسه مطالعات غصه میخورم اصا دوس ندارم بخونم کل فکرو ذکرم شده مطالعات و پیام حتی گاهی وقتا از بس که اعصابم خورد میشه میشینم گریه میکنم ??

فک میکردم خودم تنهام نگو هم دردم دارم ??

Nazanin Eskandarnejad
          مشارکت کننده

آره بابا همدردتم اصن یه وضع ناجوری???‍♀️

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده
      1. استاد تشکر مجدد
      2. استاد من تا عید نهم رو تموم کنم و هشتم رو تا اخر فروردین تموم کنم. دو سوال پیش میاد. اول اینکه علوم رو فقط با تست مرور کنم؟ و اگه تا اخر فروردین تموم کنم هشتم و نهم رو. بعدش فقط تست بزنم؟

بله. بعدش فقط میشه تست و آزمونهای جمع‌بندی و ایشالا قبولی 🙂

سانا مرادی
      مشارکت کننده

استاد الان فرمودید برنامه ریزی برای تیزهوشان خب من چند تا کتاب تست دارم به اضافه ی پکیج ریاضی الان کافیه؟
      بعد مدرسه ی من نمونه هست خیلی حجم مطالب زیادی میفرستن بعضی روزها از برنامه عقب میفتم و نمیتونم تست بزنم ! تست فصل های اول رو کلا نزدم چیکار کنم؟?

یکمی داری اغراق میکنی خودتم میدونی!

توی تلگرام یه وویس میدم و میگم چیکار کنین 🙂

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

استاد یه سوال دارم

خواهش میکنم اینو جوااااااب بدید خواهش میکنم .

استاد به نظر من فیزیک از شیمی و زیست سخت تره ولی با این حال برای فیزیک پکیج صفر تا صد درست نمیکنید استااددد تورو خدااا خواهش میکنم یه ذره در رابطه با فیزیک بهمون کمک کنید خدا خیرتون بده استاد ?دیونه شدم بخدا از دست این فیزیک حتی اون سی دی آموزشیتونو هم تهیه کردما ?

قووووول میدم قبل عید صفر تا صد فیزیک اماده شده باشه همراه با کتابش

zoha tanaghori
          مشارکت کننده

واااااااای استاد دارم ذوق مرگ میشم ?????

خیلی عاشقتم استاد بخدااااااا طه فرشته ای هستی که از طرف خدا نازل شده تا منو برسونه دم در تیزهوشان آخ دکتر من فدات شم چطوررره ؟????

Nazanin Eskandarnejad
          مشارکت کننده

استاد من دی وی دی مفهومی فیزیک رو سفارش دادم و هنوز به دستم نرسیده میخواستم بدونم بعد از آماده شدن پکیج صفر تا صد و کتابی که فرمودید رو باید دوباره خریداری بکنم؟

محمد
      مشارکت کننده

سلام استاد ببخشید چطور هم به امتحان برسیم هم به آزمون شما یعنی چطور وقت بزاریم

متین اعلائی
      مشارکت کننده

دکتر حسینی ، من الان پایه هشتمم و خیلی ذهنم درگیر تیزهوشان شده و دوست ندارم از الان انقدر خودم رو درگیر این مسئله کنم .

جقدر زود ساعت ۲۲ شد! یک ساعت مثل برق گذشت!

چنتا کامنت گذاشتم که بسیاااااار مهم هستن. حتما اونها رو مرور کنید ، یادداشتشون کنین. حتما این هفته یه لایو میذاریم وبیشتر صحبت میکنیم. اگه سوالی دارید هر روز بیاین زیر پست‌های اسنتاگرام یا سایت کامنت بذارید. اینجا هم خودتون با دوستانتون می‌تونین گفتگو کنین. منم سرزده میام توی صحبت‌هاتون.

توی انجمن رفع اشکال درسی هم سوالات درسی خودتون رو بفرستین (حتی می‌تونین عکسش رو ارسال کنین) و با همدیگه تبادل نظر داشته باشید. منم سعی میکنم باشم.

** هر هفته جمعه‌ها همین تایم با هم در مورد یک موضوع (که شما انتخاب می‌کنین) بحث خواهیم کرد.

خیلی خوبید | سلامت باشید

امیرمحمد نودهی
      مشارکت کننده

استاد تخفیف نمیدین برای پکیج ها؟ یا فروش ویژه. واقعا شرایط اقتصادی خرابه

bahareh rangsaz
      مشارکت کننده

استاد برای درس های عمومی از همین الان تست رو شروع کنیم؟ یا چند ماه آخر تست های سال های قبل رو بزنیم کافی؟

ببخشید خدا قوت ^-^

فاطمه سبط احمدی
      مشارکت کننده

دوستان کی میدونه شرط معدل برای آزمون چیه؟

zoha tanaghori
      مشارکت کننده

واااااااای استاد دارم ذوق مرگ میشم ?????

خیلی عاشقتم استاد بخدااااااا طه فرشته ای هستی که از طرف خدا نازل شده تا منو برسونه دم در تیزهوشان آخ دکتر من فدات شم چطوررره ؟????

این پیامم بابت اینکه دارید پکیج صفر تا صد فیزیک رو آماده میکنید واقعا خییییلی خوشحال شدم ?

دکتر جونم واقعا خیلی خوبی ???

تا سمپادو نگیریم آروم نمیگیگیریم 🙂

متین اعلائی
          مشارکت کننده

شما عالی هستین دکتر???

( نمیگیگریم ??)

Amirreza Asl
          مشارکت کننده

سلام آقای دکتر من تموم پکیج های صفر تا صد شما رو تهیه کردم، و میخواستم بگم که چطور مدیریت زمان بکنیم؟ مثلا این هفته آزمون آکادمیه، من الان از برنامه عقبم لطفا در این مورد توضیحاتی بدین که چطور مدیریت زمان بکنیم(البته الان دیگه مدیریت بحران???) و اینکه الگوی من شما شدید چون به خاطر اینکه مدرسه سمپاد خوندین و دندان پزشکید که منم میخوام تیزهوشان قبول شم و دندان پزشک شم????

محمد
      مشارکت کننده

استاد بهترین روش خوندن پکیج زیست و شیمی شما چطوری و روزی چند تا قسمت از هر کدام پکیج های شما را نگاه کنیم

متین اعلائی
      مشارکت کننده

دکتر حسینی ، من الان پایه هشتمم و خیلی ذهنم درگیر تیزهوشان شده و دوست ندارم از الان انقدر خودم رو درگیر این مسئله کنم

Zahra Razeghi
      مشارکت کننده

سلام آقای حسینی شبتون بخیر من از بچه های سمپادم خواستم بپرسم که ایا ما آزمون ورودی داریم؟ اخه مدرسه ما از اول مهر اعلام کرده که ما هم ازمون داریم

Zahra Razeghi
        مشارکت کننده

میشه لطفا جواب بدید؟

Amirreza Asl
        مشارکت کننده

یا ابلفضل، مگه قراره با سمپاد هم رقابت کنیم؟ ???????????آخه فقط قرار بود نهم به دهم بین بچه های عادی باشه یعنی بچه های تیزهوشان هم قراره امتحان بدن لطفا توضیح بدین آقای دکتر

سیدحسین موسوی موسوی
      مشارکت کننده

سلام استاد

متین اعلائی
      مشارکت کننده

(برای خوندن درس ریاضی بطوری که هم برای امتحانات مدرسه آماده بشیم و هم تیزهوشان باید چیکار کنیم؟

راه حل بدید )

پاسخ من : در تابستان درس بخوانیم ، منبع درسی هم پکیج های صفر تا صد?

علیرضا رحمتی
      مشارکت کننده

سلام دکتر حسنی خسته نباشید
      1_ میدونم زمان تموم شده ولی یه سوالی دارم واسه دروسی مثل علوم لازمه برگردیم سال قبلم بخونیم بعد اگر لازمه چحوری برگردیم مخصوصا فیزیکش
      2_کلا ظرفیت تیزهوشان واسه تهران چقدره؟
      3_ شما سوالاتمون رو کجا میتونیم بپرسیم همین انجمن بپرسیم؟
      مرسی از زحمات شما

متین اعلائی
      مشارکت کننده

دکتر حسینی امشب در انجمن بحث میکنیم?؟

هفته پیش که بحث نکردیم!?

ارمیا محمدی
      مشارکت کننده

سلام  من هشتم هستم و پکیج هوش و فیزیک رو سفارش دادم فعلا کافیه

<p style=”text-align: center;”>سلام استاد.من یه چیزی می خواهم بگویم اما شاید خنده دار باشد.من کلاس نهم هستم.میخواهم از الان شروع کنم برای تیزهوشان.میدونم که خیلی دیر اما خیلی امید دارم.میشه یک برنامه ریزی عالی بهم بدین.ممنون میشم.</p>

Ava Aghababaei
      مشارکت کننده

سلام و عرض ادب خسته نباشید. دکتر حسینی من یک مشکلی دارم و اون اینه که من سه چهار ماهه فقط ذهنم درگیره یک برنامه ریطیه درسته ساعتیه ولی متاسفانه حتی یک درصدم نتیجه نداده برنامه ریزی هام و فقط استرسم بیشتر شده. من سال پیش که میخواستم برای نهم ورودی بدم ساعتی درس نمیخوندم فقط میگفتم این کارو این کارو باید امروز انجام بدم. به نظرتون به روش قبلم پیش برم؟ شما راهکاری دارید بهم بدید؟ خیلی ممنون?

sarina safaie
      مشارکت کننده

سلام استاد حسینی

خسته نباشید

استاد میشه بگی  چه کاری انجام بدیم تا سر امتحان استرس و اضطراب نگیریم ؟

تنها مشکل من سر امتحان و اینکه درصد پایین میاورم استرس است چون تمرکزم به هم می خورد

Ferdospenah Lamyaa
        مشارکت کننده

سلام

سارینا بنظرمن اولین شرط برای استرس نگرفتن اعتماد بنفسه یعنی اینکه خودت از خودت مطمئا باشی و همیشه در هر حالتی چه امتحانت خوب بشه چه بد بگی من تمومه تلاشم رو کردم و این حقه منه و مهم نیس که الان چه اتفاقی افتاد میتونم دفعه بعد بهتر باشم

Saa123
      مشارکت کننده

سلام استاد وقتتون بخیر من میخوام از امروز شروع کنم ب نظرتون میرسم تا تیزهوشان بخونم؟؟ و میشه بگید چطور برنامه بریزم؟؟؟

مهدیار سیاوشی
      مشارکت کننده

سلام استاد خوب هستین خیلی ممنون به خاطر پکیج های عالیتون ببخشید اگه میشه شمارتون رو بدید چون اون شماره ای که توی پکیج زیست گفتید فکر کنم قدیمی بود و اصلا جوابی برای سوالم ارسال نکردید

بعد یه سوالی داشتم در مورد جزوه شیمی که نیاز هست همه جزوه رو بخونیم یا اینکه باید کار دیگه ای بکنیم چون اگر اشتباه نکنم یه سری از مطالب پیش خوانی سال های آینده هستش اگه میشه درمورد این یه توضیحی بدید??

اسما گودینی
      مشارکت کننده

سلام استاد من خیلی استرس دارم هشتم رو اصلا نتونستم خوب یاد بگیرم و نهم هم الان که داخلش هستیم و من پکیج تیزهوشانی شو رو تحیه کردم ولی بتز هم استرس ولم نمیکنه

و ریاضی خیلی ضعیف هستم و بعضی سوال ها رو که تست میزنم پاسخنامه رو میخونم بازهم جواب رو نمیفهمم بنظرتون چیکار کنم

نمایش 136 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.