خانه انجمن ها پرسش و پاسخ درسی و رفع اشکال نظر خریداران پکیج دکتر حسینی

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      متین اعلائی
      مشارکت کننده

سلام❤
      میخوام از شما خریداران این پکیج نظر واقعی واقعی خودتون رو بگید. ممنون میشم اگه منو در این موضوع کمک کنید
      نکته?: فقط خریداران پکیج دکتر حسنی پاسخ بدن.
      ممنون

saeide
      مشارکت کننده

سلام
      من 2 ماهی میشه پکیج صفرتاصد ریاضی رو خریدم و خیلی راضیم. قبلا با اینکه کلاس میرفتم ولی توی تست زدن همیشه ضعیف بودم. الان خیلی از تست ها رو درست جواب میدم ولی مشکلی که دارم اینه که یکم سرعتم پایینه فک کنم باید بیشتر تمرین کنم

متین اعلائی
        مشارکت کننده

سلام . ممنون از نظرتون
        از 1 تا 10 به پکیج ریاضی چند میدین؟
        (? لطفا نظر واقعی و منطقی?)

نیما زراعت
      مشارکت کننده

سلام من هم یکی دو هفته میشه پکیج ریاضی رو گرفتم امروز هم پکیج فیزیک به دستم رسید پکیج ریاضی که عالی بود امیدوارم این پکیج هم مثل همون باشه و یه خواهش داشتم که قیمت پکیج هاتونو یکم بیارید پایین تر تا ما بتونیم همه پکیج ها رو تهیه کنیم ممنون

متین اعلائی
        مشارکت کننده

سلام . ممنون از نظرتون
        از 1 تا 10 به پکیج ریاضی چند میدین؟
        (? لطفا نظر واقعی و منطقی

رضا شجاعی
      مشارکت کننده

سلام
      ببین دوست عزیز اگر واقعا درسنامه های کتاب ها رو میخونی و تست میزنی بعدش هم تحلیل میکنی و متوجه نکته سوال میشوی پکیچ به اندازه قیمتش بهت کمک نمیکند ولی من چون حوصله این کار ها رو نداشتم پکیچ ریاضی رو خریدم و با دیدن یک فیلم کل مفاهیم و فرمول هارو یاد گرفتم.نمره من به پکیچ ریاضی:بین8/5تا9/5

پکیچ هوش بعضی نکاتش خیلی خوبه اما بعضی هاش تکراری هست(البته برای من)نمره من به پکیچ هوشَ:7/5

زیستش رو گرفتم اما هنوز استفاده نکردم ولی جزوه هشتم رو که دیدم خوب بود.برای همین نمیتونم نمره دقیقی بدم.

متین جان سلام
      چون سوالی که پرسیده بودی سوال مهمی بود ما یک پست اختصاصی از سوالت در اینستاگرام گذاشتیم. حدودا ۲۵۰ نفر از دوستانت زیر اون پست نظرشون رو گفتن. حتما پست رو مشاهده کن.
      موفق باشی دوست خوبم

متین اعلائی
        مشارکت کننده

سلام دکتر حسینی.
        بله ، تماشا کردم و مطمعئن شدم .ممنون بابت اطلاع رسانی و همچنین ممنون بابت درست کردن همچین پکیجی❤??

محیاه مولوی
      مشارکت کننده

من شیمی رو تهیه کردم چون از اول شیمیم خیلی ضعیف بود اما تونستم بهترین درصد ها رو توی شیمی بگیرم من به این پکیج 9.5 میدم اون نیم نمره به خاطر اینکه 29 تست برای فصل اول طراحی شده بود اما ما باید تک تک سوالات رو خودمون مینوشتیم اگر جزوه ی اماده ای داشت خیلی کمتر وقتمون رو میگرفت . و من هفته پیش هم زیست رو تهیه کردم اون هم عالیه نکات جالبی توش تدریس شده تست ها به صورت جزوه در لختیارتون قرار میگیره اما به این پک 9 میدم چون کیفیت عکس های جزوه بسیا بسیار پایینه اما متن ها خوب و قابل فهمه اما کیفیت کپی اصلا خوب نیست متاسفانه من چند بار به مسئول فروش گفتم اما پاسخ بنده رو ندادن متاسفانه اما تدریس های اقای دکتر واقعا عالیه اگر فکر برای بهبود کیفیت هم بکنن دیگه بهترینن

متین اعلائی
        مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>ممنون باب نظر دادن</p>

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.