خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی فیزیک یا زیست شناسی؟

نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      آرین قربانی پور
      مشارکت کننده

سلام اقای دکتر حسینی
      به نظر شما صفر تا صد فیزیک بهتره یا زیست شناسی؟
      چون می خواهم الان سفارش بدم.
      و سوال دوم این که کلا الان پکیج های صفر تا صد فیزیک موجوده و کاملا بروز هست؟

حسن آورند آورند
      مشارکت کننده

<p style=”text-align: right;”>بنظرم زیستو بخر بهتره پکیج فیزیک آشغال خالصه …همش از روی خیلی سبز کپی میکنه….یعنی خیلی خیلی بده..اینو دارم انسان دوستانه بت میگم که اصلا فکرشم نکن حتی یعنی هیچیش بدردت نمیخوره همون خیلی سبزو بخون بهتره</p>

Amirreza Asl
      مشارکت کننده

سلام ببخشید تو جزوه ی زیست فکر کنم راسته و تیره گرگ رو اشتباه نوشتین درستش چیه؟

سیدمحمد
      مشارکت کننده

سلام
      خوب بستگی به خودت داره باید ببینی توی کدوم درس خوبی و توی کدوم مشکل داری ولی خوب من خودم با وجود این که رشتم ریاضی بود و هست اگر جای تو می بودم ترجیح میدادم که پکیچ زیست رو تهیه کنم چون که توضیحات کامل و مفصل و اگر بتونید کامل و ریز به ریز بلد باشیدش و به قولی بتونید بجوییدش حتما نتیجه خیلی خوبی کسب می کنید
      درضمن فیزیک تا جایی که من اطلاع دارم فقط اموزش مفهومی فیزیک هست و اخر هر جلسه هم یه چند تایی تست و تحلیل ولی خوب پکیچ زیست علاوه بر اموزش مفهومی خوبش یک دی وی دی جداگانه و یک جزوه تست داره و همچنین دی وی دی بررسی خط به خط کتاب درسی نهم و همچنین دو تا جزوه کامل و مفصل هشتم و نهم که شامل مطالب و عکس ها و فعالیت ها و …. کتاب درسی میشه با نکات و جزییات ریز فراتر از کتاب که عملا باعث میشه نتیجه خوبی توی ازموناتون بگیرید و خوب این همه چیز خفن یک طرف اینکه با زیست خوندن و اینکه تازه بفهمید زیست فقط حفظ چهار تا خط و شکل نیست و امادگی برای کنکوری خوندن زیست هم یک طرف قضیه است البته باز هم به خود شما و تصمیمتون بر می گیرده اینا همش در حد یه پیشنهاده

نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.