نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      دانیال جنگجو
      مشارکت کننده

سلام ببخشید شما گفتید اگر درسنامه رو بلدید ولی تست ها رو غلط می زنید،باید سؤالات رو با پاسخنامه چک کنید و نکات جدید رو پیدا کنید و گام به گام‌پیش برید.میخواستم‌بگم من هر دفعه حدود ۱۵ تست از ۲۰ تست فیزیک میزنم ولی همون ۵ تست رو از روی پاسخنامه هم نمی فهمم،باید چکار کنم؟

متین اعلائی
      مشارکت کننده

منم مشکل شما رو دارم?

سیدمحمد
      مشارکت کننده

سلام وقتتون بخیر

برخی از کتاب های کمک درسی یا حتی بعضی از ازمون های آزمایشی پاسخ نامه چندان خوبی ندارند

من خودم معمولا این چند تا کار رو می کنم و اکثر مواقع هم به جواب می رسم

* شما می تونید از یکی از دوستان یا هم کلاس ها و یا اقوام خودتون که فکر می کنید در اون درس سر رشته ای چیزی دارند بپرسید و ازشون بخواید که بهتون در فهم اون سوال کمک کنند

* شما می تونید از معلمتون این سوالات رو بپرسید و ازشون بخواید که سوالاتی که در اونها اشکال دارید رو بررسی کنند

*یعضی مواقع هم درست نخوند یا سریع خوندن صورت سوال یا حتی منظم ننوشتن راه حل و اطلاعات سوال می تونه عامل این باشه که به جواب اون سوال نرسید به نظرم سعی کنید این ها رو رعایت کنید و همچنین موقع خوندن پاسخ نامه دقت بیشتری داشته باشید و هر جا به مشکل برخوردید سعی کنید از خودتون بپرسید که چرا اینطوری شد و بعد برید به دنبال پاسخ سوالی که مطرح کردید

*بعضی مواقع هم بعضی تیپ سوال ها قفل تیپ سوال های دیگه ای رو باز می کنند این یکی از دلایلی هست که می گویند تست زیاد کار کنید

اگر هم خواستید من خودم شاید بتونم کمکتون کنم ایدی بنده توی تلگرام smrzj8201@ تا جایی که بتونم کمکتون می کنم (کلاس یازدهم هستم?)

آرین قربانی پور
      مشارکت کننده

سلام
      به نظرم برای اینکه بتونی فیزیک و تست هاشو درک کنی، باید بفهمی مسئله ازت چی می خواد؟
      طبق خواست سوال، فرمول رو پیاده و فرمول های کمکی رو هم بنویسی.

نمایش 3 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.