خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی برنامه ریزی دو ماهه برای مطالعه پکیج ها

• این موضوع 1 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 3 سال پیش بدست سیدمحمد به‌روزرسانی شده است.
نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      مبینا محرر
      مشارکت کننده

سلام

من خیلی دیر برای آماده سازی خودم جهت شرکت در آزمون تیزهوشان دست به کار شدم

در این شرایط که زمان بسیار محدودی حدودا دو ماه تا آزمون تیزهوشان مونده درصد قبولی من چقدره و حداکثر چند تا پکیج شما رو ممکنه خونده و درک کنم

اینکه چطور میتونم یه برنامه دو ماهه آماده سازی  برای قبولی آزمون تیزهوشان از شما بگیرم

ممنون

سیدمحمد
      مشارکت کننده

سلام وقتتون بخیر
      خوب الان مقصود شما اط این سوالات چیه؟!
      مثلا اگر یه نفر به شما بگه نمیشه شما دیگه این دو ماه طلایی رو بیخیال میشین؟!
      شما تا می توانید وقت بذارید خوب و بادقت بخونید تست زیاد بزنید تحلیل کنید ازمون بدید تحلیل کنید و خلاصه هر کاری که می تونید انجام بدید اگر قبول شدید که خیلی هم عالی خداروشکر اگر هم که خدای نکرده نشد شما یک پایه قوی برای سال های بعد دارید و این شما رو از خیلی از رقیب هاتون جلو میندازه
      حالا این بین پکیچ های استاد میتونه سرعت و مهارت شما رو در این مسیر بالا ببره که اگر شرایط خریدش رو دارید میتونید از اون ها هم استفاده کنید و اون وقت اضافه رو صرف تست و ازمون و جمع بندی و تسلط بیشتر بکنید
      به نظرم از همین الان فارغ از این سوالات و مطالب حاشیه ای یک استارت طوفانی بزنید و بترکونید و به خدا توکل کنید و مطمئن باشید که خدا بد بنده اش رو نمیخواد و اگر احیانا اون چیزی که میخواستید نشد بدونید که به صلاحتون نبوده و بهترش نصیبتون میشه
      اگر سوالی مشکلی چیزی داشتید هم می تونید این جا بگید بچه ها و خود دکتر حسینی و مدیر های سایت پاسخ میدهند
      موفق باشید

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.