خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی فیزیک یا زیست شناسی؟ پاسخ به: فیزیک یا زیست شناسی؟

سیدمحمد
مشارکت کننده

سلام
خوب بستگی به خودت داره باید ببینی توی کدوم درس خوبی و توی کدوم مشکل داری ولی خوب من خودم با وجود این که رشتم ریاضی بود و هست اگر جای تو می بودم ترجیح میدادم که پکیچ زیست رو تهیه کنم چون که توضیحات کامل و مفصل و اگر بتونید کامل و ریز به ریز بلد باشیدش و به قولی بتونید بجوییدش حتما نتیجه خیلی خوبی کسب می کنید
درضمن فیزیک تا جایی که من اطلاع دارم فقط اموزش مفهومی فیزیک هست و اخر هر جلسه هم یه چند تایی تست و تحلیل ولی خوب پکیچ زیست علاوه بر اموزش مفهومی خوبش یک دی وی دی جداگانه و یک جزوه تست داره و همچنین دی وی دی بررسی خط به خط کتاب درسی نهم و همچنین دو تا جزوه کامل و مفصل هشتم و نهم که شامل مطالب و عکس ها و فعالیت ها و …. کتاب درسی میشه با نکات و جزییات ریز فراتر از کتاب که عملا باعث میشه نتیجه خوبی توی ازموناتون بگیرید و خوب این همه چیز خفن یک طرف اینکه با زیست خوندن و اینکه تازه بفهمید زیست فقط حفظ چهار تا خط و شکل نیست و امادگی برای کنکوری خوندن زیست هم یک طرف قضیه است البته باز هم به خود شما و تصمیمتون بر می گیرده اینا همش در حد یه پیشنهاده