خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی چگونگی افزایش انگیزه

این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  هومن در 4 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

httq/fadiya
    مشارکت کننده

سلام من امسال یه دوستم توی نمونه دولتی ثبت نام کرده منم خیلی استرس دارم چون تا حالا هر ازمونی ک با هم مشارکت داشتیم برنده شده درحالی ک معدل من۲۰و مال اون۱۹.۹۵هست چیکار کنم.

.V
    مشارکت کننده

برنده؟؟اصلا خوب نیست ان قدر چشم و هم چشمی،اگه خودتو از اطرافیانت جدا کنی و با خودت کنار بیای ک هدفت از شرکت تو آزمون چیه اون موقع واسش تلاش میکنه و وقتی ب دیگران فکر نکنی استرس هم رهات میکنه،اگه نیتت درست باشه و تلاش کنی،موفق میشی

هومن
    مشارکت کننده

تو ازمون تیزهوشان که ۵۰ درصد معدل هست ۵۰ درصد معدل ولی کلا تو ازمون هایی مثل قلم چی و اینا معدل کلا مهم نیست باید درستون بخونید قواعد ازمون دادن هم بلد باشید دو نفر که علمشون یکیه تو ازمون اونی بهتر میزنه که قواعد ازمون دادن بلده
    شما درستون خوب بخونید و تست بزنید و قواعد ازمون دادن یاد بگیرید
    من یکی از دوستام معدلش تو کل مدرسه دوم شده ولی تو یه ازمون شرکت کردیم تو مدرسه شد نهم و اونی هم که معدلش اول شده بود چهارم شد تو مدرسه یه نفر دیگه هم معدلش دوم شده بود همراه اون اون دوستم دوم شد تو مدرسه منم اول شدم تو مدرسه
    صحیح درس بخونید+تست بزنید+قواعد ازمون دادن رو یادبگیرید
    امیدوارم موفق باشید

هومن
    مشارکت کننده

و نکته بعدی اینکه ادم نباید به دوستش حسودی کنه!!!
    شما وقتی میشینی سرجلسه بگو خدایا اول به دوستم کمک کن نه اینکه حسودی کنی بگی خدا کنه ازمونش رو خراب کنه من بهتر از اون بشم همیشه تمرکزت روی پیشرفت خودت باشه و افت کسی رو نخوا اول برای بقیه ارزوی موفقیت کن بعد برای خودت
    و امیدوارم همیشه بتونیم با دوستامون رقابت سالمی داشته باشیم که باعث پیشرفتمون بشه نه رقابتی که باعث استرس و افتمون بشه.
    ا

• این پاسخ 4 ماه، 2 هفته پیش توسط  هومن اصلاح شده است.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview