خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی پکیج صفر تا صد ریاضی

این جستار شامل 6 پاسخ ، و دارای 4 کاربر است ، و آخرین بار توسط  سیدمحمد حسینی در 1 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

Ali Taghi zade
    مشارکت کننده

دوستلن سلام
    در پکیج صفر تا صد ریاضی واقعا همه سوالات تیزهوشان امسال حل شده بود؟
    شما که داشتید چقدر راضی بودید؟
    یعنی در پکیج همه سوالات تدریس شده بود؟اگر یکی همرو دیده بود و تسلط داشت میتونست حداقل ۱۵ تارو درست بزنه؟
    و اموزش ها چقدر واضح هستن یه اموزش رو مثلا ۳ بار ببینی قشنگ یادش میگیری؟

• این جستار 3 ماه، 1 هفته پیش توسط  Ali Taghi zade اصلاح شده است.

sina
    مشارکت کننده

ببین تست بزن حله.راحت با پکیج 17 تا درست میشد بزنی.من دارم دیگه لازم ندارم خواستی برا خرید پیام بده 09109595357

sina
      مشارکت کننده

فصل ب فصل هم خواستی در خدمتم

فاطمه صالح
    مشارکت کننده

سلام بچه ها من دانش آموز فارغ التحصیل نهمم وامسال میرم دهم پاریال متاسفانه گول اینها رو خوردم واینهمه پول بابت این پکیج هادادم (هم پول هم وقت هم انرژی)الانم کاملا پشیمونم اینم که میگن سوالای تیزهوشان تو پکیج بوده کاملا دروغه سوالای تیزهوشان تو کتاب بود تمامش شما اصلا نیاز ندارین که پول و انرژی خودتونو روی این پکیج های چرت ومسخره بزارین و اگه هم اینا تعریف میکنن ازش به فکر پول ونافع خودشونن و فقط هم نظر های مثبت و به اشتراک میگذارند نه نظر های منتقد اگه واقعا میخواین تیزهوشان قبول شین اگه کتاب های درسی وکمک درسی استفاده کنین درضمن اصلا این پکیج ها واسه کنکورتون هم خوب نیست اشتباهم توش زیاد داره ( البته تنها چیز مثبتی که من توش دیدم عدد گذاری بود که من متاسفم واسه آدم هایی که این همه پول میگیرن که فقط یه نکته به بپه بگن )

بچه ها اگه واقعا میخواین قبول بشین به توصیه هام گوش کنین و نه به خودتون ونه به خانواده هاتون فشار نیارین

موفق باشین

سیدمحمد حسینی
      سرپرست کل

سلام

ممنون از نظر شما. البته فکر می‌کنم در اشتباه هستید! بنده تمام سوالات آزمون امسال رو که حلش رو در کانال گذاشتم با پکیج صفر تا صد ریاضی مطابقت دادم! از طرفی تعداد بالای قبولی تیزهوشان و نمونه‌دولتی و پیامهای اونها (که برخیش در کانال منتشر شده و بیانگر رضایت کامل خانواده‌ها و خود دانش‌اموزان از این محصول هست) نشان‌دهنده کیفیت بالای این محصوله.

شما اگر واقعا فکر می‌کردید این بسته به دردتون نمی‌خوره می‌تونستید توی فرصت ۹۰ روزه بسته رو تحویل بدید و هزینتون رو دریافت کنین.

در مورد سوالات، شما سوالاتی که از کتاب درسی مطرح شده بود توی دروس اختصاصی رو برای ما ارسال کنید. شاید ما در جریان نیستیم!!! واینکه شما چقدر با کنکور و سوالات و مباحثش آشنایی دارید؟ تمام مشاورین و اعضای تیم آکادمی تیزهوشان رتبه‌های ۲ و ۳ رقمی (زیر ۵۰۰) کنکور سراسری هستن و شاید (!) تجربه ی اونها (و نه فقط من) در این قضیه بیشتر باشه. 

در هر صورت توصیه می‌کنم بجای تخریب کردن و مقابله با این حجم از نظر مثبت، کمی واقع‌بین باشید و دلایل نتیجه نگرفتن رو به درستی مشخص کنید. امیدوارم موفق و پیروز باشید

فاطمه صالح
    مشارکت کننده

سلام

هیچ کس نمیگه ماست من ترشه

آره میشه سوالات رو باتوجه به نکات داخل پکیج شما حل کرد اما اینها رو با استفاده از کتاب هم حل کرد

کسایی هم که نظرات مثبت واسه شما ارسال کردن یا تو جو قبولی بودن یا اینکه این نظران ساختگی بوده

و به اطلاع شما برسونم که من نتیجه گرتم و در مدرسه تیزهوشانم پذیرفته شدم( حتی بخواین کارنامم رو هم میفرستم)اما اصلا پکیج شما در این زمینه مفید نبود (به جز یه نکته عددگذاری)

بعدم اینکه میگین تو 90روز میتونستم برگردونم (شما باید یه چیزی رو کامل استفاده کنین تا ببینید خوبه یا بد و اینکه با بقیه منابع مقایسش کنید)

سیدمحمد حسینی
      سرپرست کل

تفکر هر شخصی دست خودشه و نیاز نمی‌بینم بخواهم توجیح کنم شما رو. افرادی که حضور دارن می‌تونن خودشون تصمیم بگیرن و قضاوت کنن. در هر صورت تبریک می‌گم بهتون بابت قبولی. ایشالا موفق و سربلند باشید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview