خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی خرید کتاب مرشد مبتکران(ریاضی و علوم)

این جستار شامل 13 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  هومن در 1 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

sina
    مشارکت کننده

سلام استاد حسینی عزیز و بچه های درس خون.امیدوارم حالتون خوب باشه.ببخشید من سوالی داشتم ذهنموخیلی درگیر کرده .ممنون میشم زوتر جواب بدین
    میخواستم بدونم ایا الان وقت مناسبی برای خریدن کتاب؟دیر نیست؟من از کتابای دیگه ای قبلا تست زدم ولی الا شروع کردم جامع و کلی ریاضی و علومو تست میزنم.بنظرتون الان مرشد بخرم دیرنیست؟فقط صرفا میخوام تا روز ازمون منبعی داشته باشم برای تست

هومن
    مشارکت کننده

علوم که مبتکران مرشد نمیخواد
    قبلا چه کتاب هایی تست میزدید ریاضی و علوم؟

sina
    مشارکت کننده

من ریاضی از کتاب های حرفه ای ها مبتکران آیکیو گاج سه سطحی و آبی قلم چی تازگیم کانگورو.از پکیج صفر تا صدم استفاده کردم.
    و اما علوم : از سه سطحی و آبی قلم چی آیکیو گاج و کتاب 1500 سوال آمادگی برا ازمون تیزهوشان قلم چی
    چرا مبتکران مرشد برای علوم لازم نیست؟

هومن
    مشارکت کننده

نه الان دیگه وقت نمیکنید نیازی نیست بخرید به همین کتاب ها تسلط کامل داشته باشید خوبه کافیه مخصوصا پکیج صفر تا صد کتاب های سه سطحی هم خوبن

برای علوم منبع بهتری ازمبتکران مرشد هست مبتکران مرشد ریاضی اش بهترینه

علوم رو کدوم بخشش رو بیشتر مشکل دارید؟

شیمی،فیزیک،زمین شناسی یا زیست شناسی؟

اگر یکیشون هست که زیاد در اون بخش مشکل دارید کتاب لقمه مهر و ماه تیزهوشان در اون زمینه رو تهیه کنید اگر هم به همه بخش ها تسلط دارید همین کتاب های خودتون رو دوباره مرور کنید و از ایکیو گاج هم برا جمع بندی استفاده کنید سوالات خوبی داره

هومن
    مشارکت کننده

پکیج های صفر تا صد رو هم فراموش کردم یا میتونید لقمه بخرید یا پکیج های صفر تا صد هردوتاش خوبه

sina
    مشارکت کننده

پکیج صفر تا صدو دارم.
    تسلطم مشابه فقط یکم فیزیکو بیشتر بلدم.
    یعنی مبتکران مرشد رو بگیرم برای ریاضی نمیتونم تموم کنم؟فقط میخوام تا روز ازمون ی منبع مناسب تستی داشته باشم

هومن
    مشارکت کننده

روزی چند ساعت میخونید ریاضی؟
    برا اینکه بتونید تمومش کنید خیلی باید بخونید
    مثلا فردا بخرید که میشه دهم از فردا شروع کنید تست زدن
    شما باید ۲۴م شروع کنید جمع بندی رو اگر از فردا که ۱۰م هست
    ۱۴ روز وقت دارید تست بزنید
    کتاب مبتکران مرشد قدیمیش ۲۸۰۰ تا تست داشت
    اما این چاپ جدید ۹۸ اش حدود ۳۰۵۰ تا تست داره
    یعنی اگر بخواید تمومش کنید باید از فردا کتاب بخرید و از فردا روزی ۲۱۷ تا تست ریاضی بزنید تا ۱۴ روز تموم بشه
    که اگر بخواید دقیق تست هارو تحلیل و برسی کنید وقت کم میارید و باید بقیه درس هاتون هم بخونید
    به همین دلیل میگم همین منابع خودتون رو مرور کنید اگر تمومشون کردید کامل همرو❤
    پ.ن:شما از مرور دوتا هدف دارید
    ۱-یاد اوری
    ۲-چیز های بیشتری یاد بگیرید از مرور تون یه نکته جدید بگیرید

sina
    مشارکت کننده

پس نگیرم؟
    روزی من 4 ساعت ریاضی رو بخونم بنظرم میتونم اون همه تستو بزنم.اگه لازم باشه دو فصلو که دکتر گفتنو حذف میکنم.هندسه که میشه فصل 3 و حجم و مساحت.البته حجم و مساحتو قبلا خوندم.
    نظر اخرتون رو میگید؟ممنون

هومن
    مشارکت کننده

مگر اینکه فصل هایی رو که بهشون تسلط دارید رو حذف کنید و فصل هایی که بیشتر به دردتون میخوره و توش ضعف دارید رو فقط کار کنید

هومن
    مشارکت کننده

به نظرم اگر به نظر خودتون روی بقیه منابعتون تسلط دارید و الان تست ندارید بخرید و فصل های ۸و۳ رو حذف کنید و بقیه رو با دقت کار کنید.
    از بقیه درس هاتون غافل نشید
    هرکسی از توانایی های خودش خبر داره
    اگر به بقیه منابعتون تسلط دارید
    به همه درس هاتون قشنگ رسیدید
    الان تست کم دارید حتما بخرید و کار کنید فصل های ۳ و۸ رو حذف کنید اگر دیدید با حذف این دو فصل بازم وقت کم میارید فصل های که بیشتر بهشون تسلط دارید حذف کنید وگرنه هیچی
    به نظرم اگر همه شرایط بالا رو دارید حتما همین فردا برید پیدا کنید و بخرید.

sina
    مشارکت کننده

پاسخ نامشم بخرم؟

هومن
    مشارکت کننده

اره اصل کار پاسخ نامه هست

sina
    مشارکت کننده

ممنون

هومن
    مشارکت کننده

خواهش میکنم

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview