خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی برنامه … پکیج … رفع‌اشکال

این جستار شامل 8 پاسخ ، و دارای 6 کاربر است ، و آخرین بار توسط  مظهر در 3 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

Sina Daneshgar
    مشارکت کننده

سلام آقای دکتر …
    ما وقتی می خواستیم پکیج های شما رو بخریم شما بهمون گفتین که:
    {من به شما شخصا برنامه خواهم داد!}
    برای همین مارو ترغیب کردین به خریدن پکیجاتون
    حالا که خریدیم:
    اولا هرچی به شما پیام میدیم درباره برنامه ریزی و اینا که اصلا پاسخگو نیستین …
    دوما ما برنامه هم نخوایم لا اقل باید برای رفع اشکال هم یه چک بکنین دیگه … چون ما حل کامل سوالات رو هم از شما نمیخوایم حتی و فقط یه توضیح ریز در حد ۲۰-۳۰ ثانیه فکر نکنم وقتتون رو ببره …
    به نظرم نباید این قول رو میدادین به ماها چون امیدوار شدیم که یه نفر هست مثل معلم که بهش بگیم اشکالاتمون رو …
    من خودم شخصا الان ۱ ماهه هرروز پیام میدم که پیامم بیاد بالا که شما ببینین ولی هیچی …
    البته من خودم خواهرم پزشکی میخونن و از سختی کار باخبرم اما اشتباه کارتون این بود که نباید قول میدادید از اول!
    خواستم از بقیه بچه ها هم درخواست کنم که جمع بشن اینجا و انتقاداتشون رو بدون رودروایسی نسبت به بیزینس دکتر بگن که هم ایشون مطلع باشن هم پاسخگو …
    این به پیشرفت بهتر همه ماها کمک میکنه خواهشا نسبت به این جستار دید مثبتی داشته باشیم!
    منتظر نظرات همه دوستان + دکتر حسینی هستم.

• این جستار 5 ماه پیش توسط  Sina Daneshgar اصلاح شده است.

Sina Daneshgar
    مشارکت کننده

دقیقا اولین پیامم ۲۱ آوریل بود … الان ۱۹ می هستیم

sina
    مشارکت کننده

بله دکتر.منم ضمن عذر خواهی از شما حرفای اقای دانشگرو تایید میکنم.شما گفتین من کاملا برنامه میدم و رفع اشکال میکنم الان یک هفته میشه که پیام هام جواب نگرفته.خب اگه از اول میدونستید که سرتون شلوغ و نمیشه قول نمیدادید و یا مشاور پشت خط میزاشتین من خودم فکر کردم همیشه رفع اشکال میکنید ولی اینطوری نبوده. خب ما شمارو درک می کنیم ولی ما هم کار داریم استرس داریم یک ماه بیشتر نمونده.شما هم به همه یک جور برنامه میدین ولی باید برنامه ها متفاوت باشه.ما اصلا با این نگیزه پکیجارو تهیه کردیم.امیدوارم رسیدگی بشه.

سیدمحمد حسینی
    سرپرست کل

سینا جان سلام
    من چند نکته رو باید یادآوری کنم که سو تفاهمی پیش نیاد!
    اولین نکته اینه که حجم پیامهایی که برای من ارسال میشه فوق‌العاده زیاده. و از طرفی بچه ها صرفا پاسخ خود من رو می‌خوان و نه شخص دیگه ای رو. حالا شما فرض کن من به تنهایی در روز به چند پیام می‌تونم پاسخ بدم و با تعداد پیامها که اسکرینش در کانال هست (و حدود چند هزارتاست یه نسبت درست کن)
    دومین مورد اینه که برنامه‌ریزی ای که قولش رو برای پکیج‌ها دادیم صرفا برنامه کلی بود و واضحه که من به تنهایی نمی‌تونم برای این حجم از دانش‌آموز برنامه‌ریزی کنم. و البته برنامه‌ای که بصورت کلی برای هر شخص طراحی می‌کنم هم متفاوته
    مورد بعدی اینه که سوالات بچه‌ها تموم نمیشه! من به شخصه چند بار به شما پاسخ دادم؟ اگر همین تعداد رو در تعداد دانش‌آموزان ضرب کنید متوجه میشین که زمان خیلییی زیادی میشه. و حتی برخی پیامهای من ساعت ۴-۵ صبحه که پاسخ دانش‌آموزان رو دادم. برای همین فکر می‌کنم تا حدی باید به من حق داده بشه که این امکان اضافی رو برای پکیج‌ها ایجاد کردم. طبیعتا اگر من صرفا پاسخ شما رو میدادم الان این دیدگاه رو نداشتید. پس باید یکمی واقع‌بین تر و منصفانه تر نکاه کنیم به قضیه.
    من همچنان سعی می‌کنم هر روز تا جایی که بشه پاسخ سوالات دوستان رو بدم. اما یکی از فلسفه‌های ایجاد این انجمن که بسیار براش وقت صرف شده همینه که بتونین سوالات خودتون رو با کمک بچه‌های دیگه حل کنین و من هم بتونم یه نظارت کلی روی شما داشته باشم تا همه پیشرفت کنن و حق کسی ضایع نشه.
    امیدوارم پاسخی که دادم منطقی بوده باشه و دوستان عزیز به درک درستی از حرفای من رسیده باشن!

موفق باشید

آنیتا رضایی
      مشارکت کننده

از نظر من کاملا درست میگین شما. من برای برنامه‌ریزی جداگانه از مشاورای آکادمی تبزهوشان استفاده میکنم و خیلی خیلی راضی هستم. پدر و مادرم هم خیلی از شما و زحماتتون تشکر میکنن. ایشالا موفق باشید

آنیتا رضایی
    مشارکت کننده

به نظر من دکتر حسینی درست میگن. من خودم ۴-۵ بار ازشون سوال پرسیدم که به من پاسخ دادن و خیلی هم کامل پاسخ دادن. خیلی بی انصافیه که اینطوری درموردشون صحبت کنیم. هم من و هم خانوادم خیلی خیلی مدیون ایشون هستیم که اینقدر کمک کردن که بنیه درسی من قوی بشه. در صورتی که من قبلا برای درسام کلاس میرفتم و کلی هزینه میکردم و هیچی یاد نمیگرفتم. من خودم هر سوالی داشتم سعی میکردم با بچه ها و معلم حل کنم و الانم که انجمن اومده سوالامو اینجا مطرح میکنم. ولی یادمه یه چیزی دکتر به من گفتن که سوالایی که مهمه رو توی کانال جواب میدن و وویسای کانال پاسخ به سوالای پرتکرار بچه هاست
    امیدوارم شماهم با من موافق باشین آقای دانشگر

محمد عبدالهی
    مشارکت کننده

راستش من به شخصه کاملا راضی هستم از دکتر حسینی. نمیدونم چرا شما این حرفو میزنین. اما اگه سوالی دارید چرا توی انجمن نمیپرسین؟ من خودم از کسایی بودم که ایشون بارها به من پاسخ دادن و خیلی هم خوب راهنمایی کردن. ولی رد نظر بگیریم ایشون هم انسان هستن نه ابرانسان! بالاخره محدودیتایی دارن دکتر

sina
    مشارکت کننده

ما که نکفتیم دکتر بده!!!!اتفاقا راهنمایی هایی که به من دادن منو امیدوار هم کردن.ما به هیچ وجه منظورمون این نبود که دکتر بده.بلکه اولین باره اموزش هایی با این کیفیت دریافت میکنم.من فقط میگم ما پیام هایی که ارسال می کنیم با هزار جور استرس هستش خیلی وقت کمی مونده من خودم بشخصه استرس دارم ولی خب پیام هایی که برای دکتر ارسال میشه دیر سین میشه منم به دکتر کاملا حق میدم چون بالاخره این حچم دانش اموز و این رشته (رشته ی پزشکی) وقت زیادی از ادم میبره و طبیعی.از دکتر حسینی هم تشکر میکنم.ببخشید اگه ناراحت شدید دکتر.من منظوری نداشتم.شما باعث شدید من ریاضی رو خیلی مفهومی تر و بهتر از قبل یاد بگیرم و بجای حفظ فرمول های الکی وقتمو درست صرف کنم.در ضمن من دانیالی هستم با اقای دانشگر اشتباه نگیرید اسمممون شبیه هم.بازم ممنون و ببخشید

• این پاسخ 5 ماه پیش توسط  sina اصلاح شده است.

مظهر
    مشارکت کننده

خوب البته قیمت پکیج مشاوره زیاده
    آفای دکتر لطف کنید کمتر کنید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview