خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی امکان قبولی در تیزهوشان از خرداد

این جستار شامل 5 پاسخ ، و دارای 5 کاربر است ، و آخرین بار توسط  هومن در 1 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

سجاد غفوری
    مشارکت کننده

سلام عرض می کنم خدمت همه عوامل مجموعه آکادمی تیزهوشان.

من دانش آموز پایه نهم هستم و خیلی دیر برای قبولی در آزمون های تیزهوشان اقدام کردم.(یعنی از همین خرداد ماه)

میخواستم بدونم امکان قبولی من در تیزهوشان وجود داره یا نه؟

اگه وجود داره چه کارهایی باید انجام بدم؟

با تشکر

sina
    مشارکت کننده

برای اینکه میخوام رک باشم و الکی امیدوار نشی …….
    قبولی واقعا سخته الان.فکر نکنم بشه.مگه این که خیلی گیراییت بالاباشه و عالی باشه.وگرنه خلی سخته.تلاشتو بکن شاید قبول شدی.این کار با هوش خیلی بالا فقط میشه اونم خیلی سخت

نيما موافق
    مشارکت کننده

تيزهوشان نه ولي اگر تلاش كني نمونه

.V
    مشارکت کننده

سلام،ببین اصلا مهم نیست کی شروع کنی مهم اینکه تلاشتو کنی،بدون همه ی کسایی ک سر صندلی میشنین شانس قبولیشون یکیه،هوش زیاد مهم نیست فقط تلاش،ممکنه توعی ک تو یه ماه بخونی بهتر خونده باشی از کسی ک 6 ماه خونده و ممکنه بهتر نتیجه بگیری،امید داشته باش هیچ وقت واسه شروع دیر نیست

هومن
    مشارکت کننده

تو موفقیت تحصیلی ۹۰ درصد تلاش مهمه و ۱۰ درصد هوش و استعداد
    بالاخره برا موفقیت باید زمان داشت تا بشه تلاش کرد
    و اینکه در یک ماه اگر کلا درس بخونی باید ساعت ۱۲ بخوابی و ۸ صبح بلند شی که مغزت امادگی کامل داشته باشه که به نظرم خیلی کار سختیه بستگی به رقیب هاتون داره.

هومن
    مشارکت کننده

و اینکه شما اگر بخواید در این مدت بهترین نتیجه رو بگیرید برا اینکه مغزتون امادگی کامل رو داشته باشه و علاوه بر اون بیشترین زمان رو درس بخونید و مفید درس بخونید باید ساعت ۱۲ شب بخوابید و ساعت ۸ بیدار شید.
    در این مدت باید بهترین منابع رو انتخاب کنید.
    و همینجوری گفتم از ساعت ۸ صبح که بیدار میشید یه صبحانه مفید بخورید و درس بخونید تا نهار دوباره برید درس بخونید تا شام و بعد از شام دوباره درس بخونید تا ساعت ۱۲ شب
    و درکل روز یک ساعت به جز زمان شام و ناهار و صبحانه استراحت کنید و بقیه اش از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۲ شب درس بخونید

اگر اینجوری گفتم درس بخونید+بهترین منابع رو انتخاب کنید(در این مدت کوتاه بهترین منابع پکیج های صفر تا صد هستند)امکان داره که بتونید قبول شید و اما بازم بستگی به رقیب هاتون داره اما ناامید نباشید و تلاش کنید هیچکس از درس خوندن نمرده❤

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما :)

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview