خانه انجمن ها مشاوره و برنامه‌ریزی آزمون امسال چطور بود؟

• این موضوع دارای 17 پاسخ, 12 کاربر, و آخرین بروزرسانی آن 11 ماه پیش توسط Amir.
نمایش 15 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      سیدمحمد حسینی
      سرپرست کل

دوستای عزیزم سلام

اولا تبرک میگم به همه شما بابت زحمتایی که توی این مدت کشیدید. مطمئنا این زحمتا بی‌نتیجه نمی‌مونه. حتما وویس کانال رو گوش کنین!

زیر همین جستار بگید که آزمون امسال چطور بود برای شما؟

اگر احساس می‌کنید سوال اشتباهی داشته و یا هر موردی در مورد آزمون هست بگید که ما بتونیم پیگیری کنیم و حقی از شما ضایع نشه.

تمام تلاشمون رو در آکادمی تیزهوشان می‌کنیم تا به بهترین شکل شما رو تا اعلام نتایج همراهی کنیم. پس همراه ما باشید 🙂

na sian
      مشارکت کننده

قرآن و دینی و فارسی و مطالعات و ریاضی بر خلاف سال های گذشته آسان تر بود اما در علوم به خصوص شیمی و فیزیک سوالات وقت گیر زیادی داشت و همین باعث شد که خیلی از بچه ها نتونن به درس ریاضی برسند در کل خوب بود مخصوصا اینکه بیست دقیقه به آزمون اضافه شده بود.

Fatemeh Saleh
      مشارکت کننده

سلام به نظر من سوال ۳۷فارسی اشتباه هست چون که هیچ کدام از بیت ها به طور دقیق با متن که در رابطه با تاثیر همنشین هست ارتباط نداره اما تا حدودی چون توی سوال در رابطه با دعا سخن گفته بتونیم بگین گزینه ۳اما متاسفانه در پاسخ آن زده گزینه ۲

Fatemeh Saleh
      مشارکت کننده

همچنین سوال ۳۴

چون که معنی کلمه (مکتب )با معنی آن در گذشته فرقی ندارد

مهدی رحیمی
      مشارکت کننده

<h1>سلام آقای دکتر ممنون..من نسبت به کلید اولیه آزمون شکایت دارم..سوال اول مطالعات ۲ گزینه درست داره..سوال ۵ استعداد تحلیلی هم گزینه ۲ هم درسته که شما هم گزینه ۲ زده بودید….من اگر مشکل دیگری پیدا کنم به شما اطلاع می دم ممنون??</h1>

bagheri
        مشارکت کننده

سلام عرض خسته نباشید دارم خدمت اعضا آکادمی تیزهوشان
        به نظر من با توجه به کلیدی که از طرف سمپاد آمده
        سوال 5 و 9 استعداد تحلیلی اشتباه باشد
        سمپاد برای سوال 5 گزینه 3گفته ولی به نظر من که هیچ ربطی نداره و گزینه 2هست
        و سوال 9 گزینه 2 نظر سمپاد هست ولی به نظرم گزینه 3 هست
        ممنون میشم پیگیری کنید
        جواب های سایت ها هم همان پاسخ های من بود ولی نمیدانم چرا جواب سمپاد این بوده و حداقل دلیل داشته باشد
        آیا امکان دارد پاسخ سمپاد تغییر کند یا خیر ؟

مهدی رحیمی
      مشارکت کننده

و درباره ی سوالات ۲۳ و ۲۴و۳۵ دینی و فارسی گزینه های درست دیگری هم وجود دارد لطفا بررسی کنید…ممنون??و همچنین سوالات ۴۱ و ۴۴و۵۰ مطالعات…
      لطفا بررسی کنید با این کارتون بهترین لطف رو درحق ما می کنی???

Farzam Karimi
      مشارکت کننده

سلام

آقاي حسيني من هم به كليد اوليه ي سوالات اعتراض دارم سوال 9 استعداد تحليلي و 82 رياضي

Fatemeh Noori
      مشارکت کننده

سلام.من دوتا ایراد پیدا کردم

سوال ۲۶ ادبیات غلطه.هیچکدوم داری غلط املایی یکسان نیستند.این سوال باید حذف بشه.عبارت الف اصلا غلط املایی نداره.عبارت ب مایع و بی هوده و دیده گان غلطه پس میشه سه تا غلط.عبارت ج مهاورات غلطه باید با ح باشه پس یه دونه غلط داره.عبارت د حراس و خواستگاه غلطه پس میشه دوتا.هیچکدوم تعداد غلط املایی یکسانی ندارند پس این سوال غلطه.خواهش میکنم یه جا اعتراض بزنین اینو من نمیدونم باید کجا زنگ بزنم بگم و میترسم توجه نکنن.حقمون خورده میشه.

Fatemeh Noori
      مشارکت کننده

یکی هم سوال ۸۲ ریاضی.اونایی که شمارنده ۶ نیستند فقط ۴ و ۵ هستند پس میشه دوتا و میشه گرینه ۱.ولی توی پاسخنامه زده گزینه ۲ ینی ۴ عدد.باید گرینه یک بشه.

خواهش میکنم یه جا اینارو بگید که حقمون ضایع نشه.ممنون میشم‌.

سید علی اسلامی
      مشارکت کننده

سلام آقای حسینی، آزمون خوبی بود امیدوارم با را راهنمایی های شما قبول شم اما من نسبت به پاسخنامه اولیه اعتراض شدید دارم. خیلی از اون ها اشتباه هستند ولی سوال هایی که بیشتر به چشمم خطور کرد سوال ۵ استعداد تحلیلی که به اشتباه گزینه سه گفته، سوال ۳۷ فارسی که-به نظر من- اشتباه گزینه سه گفته و هشتادو ریاضی که اون هم گزینه ۲ زده.  ممنون میشم که رسیدگی کنین و نذارین حقی از ما ضایع بشه.

مهدی شاکری
      مشارکت کننده

سلام
      میخواستم بگم در پاسخنامه سمپاد جواب سوال 5 و 9 غلطه . همچنین فکر میکنم سوال 41 هم جواب باید گزینه 4 بشه . سوال 26 هم قطعا غلطه و باید حذف بشه. نکته دیگه اینکه سوال 82 کاملا درسته و جواب گزینه 2 میشه.
      سوال نگفته فضای نمونه چند است بلکه گفته پیشامد چقدره؟ و تعریف پیشامد این هست که: به هر زیرمجموعه از مجموعه فضای نمونه یک پیشامد میگن. و چون فضای نمونه دو عضو داره(4و5) پس 4 پیشامد داریم.

Farzam Karimi
        مشارکت کننده

<p style=”padding-right: 40px;”>سلام و خسته نباشید</p>
        خدمت آقای حسینی و سایر اعضای آکادمی تیزهوشان ممنون که پیگیر هستید

در پاسخ آقای مهدی شاکرمی در پرتاب یک تاس فقط شش حالت پیش میاد که دوحالت مدنظر ماست فرمول ۲به توان ۲برای زیر مجموعه به کار می ره که مجموعه ی تهی و ۴و۵ با هم جز زیر مجموعه است اما درپرتاب تاس یا ۴ میاد یا ۵ هر دو و هیچکدام نمیاد با تشکر از اقای حسینی لطفا این سوال را هم پیگیری کنید

احمد بزی
      مشارکت کننده

سلام خدمت شما دوستان عزیز.قابل توجه کسانی که میگن سوال اول مطالعات دوتا جواب داره:گزینه دو غلطه چون بازخورد جزو عناصر ارتباط نیست.عناصر ارتباط عبارتند از:فرستنده،گیرنده،رسانه،پیام   امیدوارم که براتون مفید باشه.

• این پاسخ 11 ماه پیش توسط احمد بزی اصلاح شده است.
      احمد بزی
      مشارکت کننده

آقای حسینی همونطور که یکی از دوستان اشاره کرده بود سوال ۵و۹و۲۴رو پیگیری کنید.ممنون

سینا پای گذار
      مشارکت کننده

سلام لطفا سوال 82 رو پیگیری کنید همه استادا میگن گزینه 1درسته ولی تو پاسخ نامه اولیه که اموزش پرورش زد جواب زده گزینه 2

خودتون هم تو کانال زده بودین 1 از چنتا استاد هم پرسیدم هم گفتن 1

لطفا پیگیری کنین

ممنون بابت اینکه به فکر ما دانش آموزا هستین

سیدمحمد حسینی
      سرپرست کل

سلام بر همگی

حتما سوالاتی که اینجا اعلام می‌کنید بررسی و پیگیری میشه

نگران نباشید. حتما تا جایی که میشه تلاشمو می‌کنم که حقی از شما ضایع نشه

Amir
      مشارکت کننده

با سلام .. آقای حسینی لطفا سوال ۲۶ را بررسی کنید باید حذف شود باتشکر

نمایش 15 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد تارنما شوید.
Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert